Kneipp

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 7pottyos, Módosítva: 2016. december 21.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

A Kneipp krémtusfürdő "Winterpflege" kényeztet a hideg napokon. Egy hosszú séta után a hideg téli levegőn nincs is jobb, mint egy jó meleg tusolás, ahol a lelket is símogatja ez a meleg illat. A krémes tusfürdő a gazdag Cupuacu Nuss olajjal és vanília kivonattal gyengéden tisztítja a bőrt miközben bársonyosan puhává varázsolja. Az ápoló formula a kiváló minőségű növényi kivonatokkal és a természetes ápoló olajokkal gondoskodik arról, hogy a bőr jobbá váljon mialatt Ön tusol. Ezen kívül egy tanulmány bizonyíthatóan megerősítette, hogy a bőr természetes nedvességét 24 órán keresztül megtartja.

PinkMcFreeze

2018. június 1.

Hmm.. nem is tudom hol kezdjem, szerintem ne vegyétek meg, főleg az érzékeny bőrűeknek nem ajánlom! Egyszer fürödtem meg vele eddig, de nem fogok többet, inkább felteszem ide és vigye el valaki, mert nagyon mérges vagyok rá! Az illata sem az igazi, szóval nem passzolunk sehogy sem sajnos! Pedig imádom a vaniliás és édes kozmetikimokat... A bőrömet nagyon kiszárította és olyan száraz lett tőle, hogy ezután kénytelen voltan testápolóval bekenni a bőrömet, meg enyhén irritálta is viszketés formájában. Szerintem hidratálása nulla, sajnos egy egyszerű ISANA vagy BALEA 300 FT-os tusfürdő, amely krémes állagú is tízezerszer jobb. Az áráról azt gondolom, hogy nagyon túlárazott, mint valami nagyon márkás kence, de nem is teljesít semmilyen fronton. Nálam amúgy 0 csillagos, szóval az az egy csillag, csak jelképes. Nagyon-nagyon csalódott vagyok! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Bubucim

2018. április 8.

Nagyon sűrű tusfürdő, aminek mennyei az illata. Ahogyan az előttem szóló is írta: Yves Rocher tusira hasonlít az illata. Jó ideje használom már, de még mindig van benne. Ami miatt mégsem fogom újravenni, az az, hogy engem nagyon szárított. Konkrétan száraz foltok jelentek meg tőle a karomon. Egy ilyen árkategóriájú, kifejezetten téli tusfürdőtől elvárnám, hogy jól hidratáljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

kolozsve

2018. március 24.

Nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon tetszik az illata, bár van benne egy kis narancsvirág, amit nem szeretek. Szerencsére ritkán érzem, a cupuacu diót, vagy mit :), azt erőteljesen. Szerintem teljesen makadámia dió. Kellemesen édes, krémes, kicsit vaníliás, tényleg van benne valami téli feeling. Majdnem tudja pótolni a forgalomból kivont nagy kedvencemet, az Yves Rocher Makadámia diós tusfürdőt. Ez még sűrűbb, mint az YR, néha már úgy kell szétdörzsölnöm magamon :). Megfelelően habzik, talán hidratál is, tehát semmiképp nem szárít. Sajnos sokáig nem érzem a finom diós illatot, ettől függetlenül 5 csillag :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

szfruzsi

2017. november 16.

Ahogy hűvösebb lett az idő, egyből elkezdett kiszáradni a bőröm és akkor vettem meg ezt a tusfürdőt, hogy hátha nem szárítja ki még jobban a bőrömet. Ennek maximálisan eleget is tett, iszonyú jó krémes állaga és isteni finom illata van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

mse02

2017. április 12.

Nagyon jó az állaga, jól tisztit, nem túl erős vanília illata van.
Finom puha tőle a bőröm, igazán kényeztető érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 12.

Nagyon jó az állaga, jól tisztit, nem túl erős vanília illata van.
Finom puha tőle a bőröm, igazán kényeztető érzés.

csaktom

2016. december 21.

az állaga nagyon jól eltalált, valahol félúton az alig habzó SLS-mentes olajos krémtusfürdők és a zselés SLS-esek között, már érezhetően krémez, de még elég jól habzik is. az illata is szépen kidolgozott tél-illat, enyhén vaníliás-krémes, nem a szokásos fűszeresen meleg téli illat

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 21.

Antioxidánsok: Tocopherol