Kocostar

Ár:   900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsszucs, Módosítva: 2019. december 15.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál

Ez a maszk nem csak hidratálja, hanem nyugtatja és frissíti is az igénybevett bőrt. 10,000 pm uborka kivonatot tartalmaz, amely gazdag A és C vitamin forrás.

Szonetta

2021. január 26.

Imádom az uborkás dolgokat, magát a zöldséget is, enni, inni, kenni, meg ami még jön. Finom illatú, de hidratáló, tápláló hatásában az aloe verás verzió jobban működött, inkább azt szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

zsszucs

2019. december 16.

Mikor kibontottam, az első dolog, ami nagyon megfogott az az átható, de nagyon kellemes friss uborka illat :)
Miután rájöttem, hogy nem a szokásos fátyolszovet maszk, hanem uborka szeleteket imitáló kis szövetdarabok, nagyon tetszett.
Ezek után, már csak az eredményre voltam kíváncsi a 20 perces uborkás maszkom után, nagyon kellemes hidratált bőr, a szem közvetlen közelébe is raktam "uborka szeleteket" és ott nagyon szépen lehúzta a kis fáradt duzzanatot.
Nekem nagyon tetszett, nem tesz csodát, de annyira kellemes a használat, szuper a marketing (mű uborka szeletek) és még a szuper érzékeny bőröm is szerette, szóval nálam 5ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 16.

Antioxidánsok: Buddleja Davidii Extract, Allantoin Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Betaine, Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.