Korres

Ár:   €7   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Profi Med, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2014. június 30.

Ár:   €7
Lelőhely:   Profi Med, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Korres testápoló család Japán Rózsa tagja bársonyosan édes rózsaillattal. Vitaminokban és nyomelemekben gazdag összetétel ami a bőr energia központját támogatja.

Mandulaolajjal, Aloe Vera kivonattal, B5 provitaminalt és Shea butterrel hosszantartó hidratálást és feszeséget nyújt a bőr számára.

93%-ban természetes összetevőket tartalmaz, biologiai termelésű mandulaolajjal (Görögország Thessalia/Macedonia részén termelt mandulákból kisajtolt olajjal).

danikin

2017. május 5.

nem igazán szeretem az illatos dolgokat, de ezzel álmodom... a bőrömnek is nagyon jó volt, pedig kicsit kicsúsztam a lejáratből

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

zsofiacskm

2015. november 1.

Rajongok ezert a markaert, ugyhogy nagyon megorultem neki, amikor meglattam, hogy elkezdtek itthon is arulni. Gyorsan be is szereztem ezt es nem bantam meg :) Viszonylag ritkan hasznalok testapolot, akkor is csak immel-ammal, ezert amikor nagyon folyos vackokat kenek magamra, csak ujra elmegy a kedvem az egesztol, igy alig vartam, hogy megszabaduljak a kotelezoen felhalmozodo vackoktol es elkezdjem ezt.
Fantasztikusan kremes es lagy, hamar beszivodik. Praktikus a kiszerelese es jo ranezni is :) Az illata lehet, hogy valakinek sok lenne, en nagyon szeretem, hogy masnap is erezni, a hatasa mellett ez is tartos... Kicsit a l'occitane testapoloihoz hasonlit, ugyanazt tudja, csak harmadannyiert. Az arcomra kentem egyszer arckrem hianyaban, amnyira nem orult neki a borom, ugyhogy erre figyelni fogok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

despoina

2014. június 20.

A cégről láttam egy dokumentumfilmet pár hónapja, azóta teljes mértékben megbízom a termékeikben! Biológiai termesztésű növények és gyümölcsök kivonatán alapuló kozmetikumok amelyek nem tartalmaznak az egészségre és a bőre káros összetevőket. Több száz gazda dolgozik együtt a Korressel, a cég számára az elvárásainak megfelelően termelnek.

Az első testápolóm a Korres-től. Tetszik összeségében, mivel nem tartalmaz szilikont nincs meg utána az extra selymes bőrérzet. Selymesé teszi a bőrt, de nem azt csúszos érzetet nyújtja amit másnap reggel is érzünk magunkon. De ezt elnézem neki..
Kellemes rózsaillat eleinte ami késöbb átalakul és mérséklödik. Tényleg csak akkor érezzük ha nagyon közel hajolunk a bőrünkhöz. Szóval hagy maga után egy visszafogott és lágy illatot ami megmarad a használata után is órákkal.
Nyára teljesen ideális mert vízes állagú ami könnyen és gyorsan beszívódik. Lehet utána öltözni is.
Jól hidratálja a száraz bőrt és nem okoz kiütéseket vagy pattanást.
Én szeretem , újra fogom vásárolni mert tényleg bevált.
8 euroért vásároltam, messze sokkal olcsóbb mint a L' occitane testápolója (20-30 euro). És ugyanugy gazdag shea vajban mint a francia társa.
Tiszta szívből 5 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Jól hidratálja a száraz bőrt és nem okoz kiütéseket vagy pattanást.
Én szeretem , újra fogom vásárolni mert tényleg bevált.
Tiszta szívből 5 csillagot érdemel.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Magnesium PCA, Manganese Pca, Sodium PCA, Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.