Korres

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Profi Med, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. július 3.

Lelőhely:   Profi Med, online
Kategória:   Ajakápolók

Azonnal hidratálja és puhítja az ajkakat. Ideális cserepes ajkakra.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

barbimariposa

2018. szeptember 26.

A rózsaszínt vettem meg belőle,ami az én számon halvány rózsaszínt eredményez. Szeretem, csakúgy, mint a márkából a lip buttert.
Rúzsok alá is tök jól hidratál.Az EOS-nál jobb, viszont a carmexnél sajnos nem, de mivel az összetevő listája nagyon szép, mert natúrkozmetikum,megkapja tőlem ő is az 5 csillagot, mert őt is szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

BloodEve

2017. augusztus 18.

Illata: kellemes édes, enyhén barackos-shea vajas ízélmény
Állag+++: kemény-krémes állag közt,nekem nem törik, nem mállik, nem potyog, benne marad a tégelyben, nyári melegben ez nagy előny
Felvitel: ajkak melegére olvad rá a bőrre, lehetne krémesebb, de nem olyan, mint mikor rúzst kenünk magunkra, mégis egyenletesen eloszlik
Színhatás: bogyós vörös , ami élénkebbnek hat a balzsamon, felkenve sokkal szolídabb, tartóssága átlagos, evést nem bírja
Finish+++: vizesen csillogó, lágy, élettel teli
Hidratáló hatás+++: pikk-pakk szuper puha ajkakat varázsol, olyan mintha mindig is a részed lett volna érzés,1-2 órán át zsíros-maszkos utóérzet nélkül
Ár-érték: gazdaságos, kevés is elég belőle, 5 eurós kis csoda:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Illata: kellemes édes, enyhén barackos-shea vajas ízélmény
Finish+++: vizesen csillogó, lágy, élettel teli
Ár-érték: gazdaságos, kevés is elég belőle, 5 eurós kis csoda:)

Mundow

2016. március 6.

A pink árnyalat van meg. Nagyon szeretem esténként lefekvés előtt használni.
Nagyon természetes színe van és gyorsan beszívódik. Tartósan és jól hidratálja az ajkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 6.

A pink árnyalat van meg. Nagyon szeretem esténként lefekvés előtt használni.

ayse

2016. január 6.

Rose arnyalatom van.sotetebb pink szajon.nem szarit egeszjo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 6.

Rose arnyalatom van.sotetebb pink szajon.nem szarit egeszjo.

mrcstrash

Korcsoport: < 18
2013. december 26.

a peach verzióból próbálok kihozni még 1-2 használatot, aztán valószinűleg újravásárolom. jól hidratál, jó az illata, szép a szine. mi kell még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2013. december 26.

Nyimuska

2013. szeptember 23.

Swatchok a pink és a peach árnyalatokról itt: http://imgur.com/a/85pEN

hqhair.com oldalról rendeltem. 7,83 euro, azaz 2300 Ft volt, kiszállítás ingyenes. "Akciós" volt, egyébként 3000 Ft lett volna.

A színe és a 15-ös SPF nagyon tetszik benne, az ára nem. A csomagolás is nagyon szép és minőségi, az illata és az íze édes, de gyenge. Állagra viszonylag kemény, és nem igazán csillog az ajkakon: nem hagyja maga után ezt a nehéz, zsíros-viaszos látványt, tehát jó rúzsok alá is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Swatchok a pink és a peach árnyalatokról itt: http://imgur.com/a/85pEN

Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Piros.