Korres

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Profi Med, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: souzanna, Módosítva: 2016. július 20.

Ár:   14 000 Ft
Lelőhely:   Profi Med, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Tápláló olaj, mely gazdag a nélkülözhetetlen zsírsavakban és antioxidánsokban, melyekkel azonnal pótolja a bőr nedvességtartamát és segít csökkenteni az apróbb ráncokat és elszíneződéseket. Magas koncentrátumú C vitamint tartalmaz, ami életteltelivé és egységessé teszi a bőr felületét, fiatalabbá és simábbá téve azt.

Nessy

2019. december 12.

15 ml-es kiszerelésben vettem meg, vadrózsás éjszakai és nappali krém mintákkal. A csomagolás tökéletes, nagyon jó minőséget sugall, egyszerűen jó ránézni és használni is. Viszonylag könnyen beszívódik, köszönhetően annak, hogy nem csak tisztán különböző olajok keveréke. Az illatanyagot kihagytam volna, szinte teljesen olyan mint dr. Hauschka arcolaj, fonnyadt rózsás-gyógynövényes. Őszintén, jobb eredményre számítottam, ideiglenesen puhítja a bőrt, de semmi extra, heti egy-két alkalommal használom már csak, mert mindennapos használat mellett zsírosított.

Up: Adok neki még egy csillagot, mert szemkörnyéken használva nagyon szépen simítja a bőrt. Ha fáradtnak vagy leharcoltnak érzem magam, akkor este eloszlatok egy-egy cseppet a szemem alatt és reggelre sokkal szebb. Mindennapos használatra nekem továbbra is sok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

souzanna

2019. május 15.

Tekintettel a pocsék "tavaszi" időjárásra a bőröm elég rosszul éli meg a környezeti hatásokat, ezért szereztem be ezt a tápláló olajat. Kicsit aggódtam, mert acnes bőrre olajat kenegetni elég vadul hangzik, de tettem egy próbát.

Este lefekvés előtt kenek fel kb. 4-5 cseppnyi olajat a bőrömre.

x Tetszik, mert viszonylag gyorsan felszívódik, nem zsíros
x A bőröm egyelőre nem pattant ki tőle, talán már nem is fog *lekopogtam*
x 5*-os annak, aki kitalálta a design-t, a kis fonnyadt lebegő rózsaszírmok az olajban feldobják a terméket

Ami viszont kibírhatatlan:

x Az illata.... igyekszem lélegzetvétel nélkül felkenni és várni, hogy elillanjon a szag, mert számomra majdnem elviselhetetlen. Lehet, hogy mást nem zavar, és alapvetően nincs bajom a rózsa illatával, de ez valami egészen elképesztő

Kiszerelése bőséges, úgyhogy szerintem jó darabig meglesz, ha továbbra se fog gondot okozni a bőrömnek akkor újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Este lefekvés előtt kenek fel kb. 4-5 cseppnyi olajat a bőrömre.

x Tetszik, mert viszonylag gyorsan felszívódik, nem zsíros
x A bőröm egyelőre nem pattant ki tőle, talán már nem is fog *lekopogtam*