Best of Beauty 2019

Kosé Cosmeport

Ár:   $6 és $11   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml és 230 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. február 15.

Ár:   $6 és $11
Kiszerelés:   60 ml és 230 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

2016-ban megújított formula

Gyengéden és villámgyorsan oldja a makacs sminket és a pórusokat eltömítő szennyeződéseket, még nedves bőrön is. Öt igazoltan organikus olaj (olíva-, jojoba-, szezám-, sáfrányosszeklice-olaj és sheavaj) keverékét tartalmazza, a sima és hidratált bőr érdekében.

A nagy kiszereléshez 200 ml-es utántöltő is kapható.

BoBogika

2019. július 6.

Double cleansing első lépéseként használom évek óta. Igazából ez az első és egyetlen olajos lemosó, amit próbáltam. A szemsminket önmagában nem szedi le maradéktalanul, bár szerintem nem is ez a feladata. Szerettem, de újabban zavar a "szaga". Az, hogy illatanyagmentes, nem azt jelenti, hogy szagtalan. Mivel a bőröm egyáltalán nem érzékeny, azt hiszem kipróbálok valami "illatosat". Ettől függetlenül ár-érték arányban szerintem verhetetlen marad, és később visszatérek még hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

WorkingClassGirl

2019. június 20.

Évek óta csak szemeztem vele, aztán elegem lett az itthon kapható olajos lemosókból és megrendeltem. Olyan jó, mint vártam :) Híg, könnyű olaj, nekem mindent leszed, helyet ad a rutinomban egy kis arcmasszázsra, és nagyon könnyen, gyorsan le lehet öblíteni. A teljes illatanyagmantességtől pedig repes a szívem. Jó minőségű a csomagolása is, szerintem kitartok ennél és rendelek utántöltőket, hogy ne fogyjon ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

BLili

2019. június 11.

Nem tartom nélkülözhetetlennek, nem fog hiányozni. Fair módon leszed mindent, a szemsminkre azért még rá kell mással is menni, de a babakenőcs nekem tökéletesen megteszi, ezért később csak azt fogom venni, töredéke ár és hatékonyabb, mint bármi más. Nem értem a nagy hypeot e körül a lemosó körül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

KockaCukor013

2019. május 22.

Elso olajos lemosom. Mar most ugy erzem, nehezemre fog esni valami mast kiprobalni helyette. Nem irrital, nem csip, szepen oldja a szempillaapiralt is, gyenged, arban is nagyon jo. Nem zsirositja a bort es nem is szarit. Nagyon megszerettem. Biztos ujra fogom meg venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

dorkaszabo14

2019. május 15.

Pár hete használom ezt a lemosót, a Thefaceshop lemosója után nagyon nehéz megszoknom a szagát, már már büdösnek mondanám.. Alapvetően jól leszedi (az egyébként minimális) sminket, viszont nem tudom, hogy a szagával meg tudok e barátkozni. Ezért a 3 csillag.

Update:

Felvittem 4 csillagra :) Nagyon durván jól leszedi a sminket, még a spirált is és abszolút nem csípi a szemem. Az illata még mindig szokatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Update:

Csillagpor123

2019. május 5.

Már 5 X újra vettem az elmúlt években. Nagyon jó, nem szeretném másra lecserélni. Vizes törölközővel mosom le. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Allics27

2019. április 10.

Nem keresek másik lemosót. Szaráz a bőröm, mégsem szárítja, igaz, a szempillaspirálomat nem tudja anélkül lemosni, hogy abból a szemem alá ne kerüljön, de ennyi belefér, mert mióta ezzel mosom le a sminket, egy patim sem volt.
"Negatívuma",hogy nálam elég gyorsan fogy, de minden nap használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

"Negatívuma",hogy nálam elég gyorsan fogy, de minden nap használom.

Martus123

2019. március 20.

Első olajos lemosóm. Már hónapok óta használom. Nem fűznek hozzá különösebb érzelmek. A szempillaspirálomat nem szedi le, és csak remélem, hogy tényleg tisztít. Mondjuk utána még használok egy habzó lemosót is. Bajt nem csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Hiriel

2019. március 17.

Tökéletes! Nem sminkelek sokat, vízállót pláne nem viselek, de ami rajtam van, azt maradéktalanul leviszi. Nem nehéz, nem hagy olajos érzetet, az érzékeny, pattanásokra hajlamos bőrömön nagyon bevált. Az utántöltős megoldás pedig kifejezetten tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Milly

2019. március 12.

Pár hete használom, ez az első olajos lemosóm de teljesen meg vagyok vele elégedve. Illatmentes, és maradéktalanul eltünteti a sminket és a fényvédőt, nem hagy olajos érzetet. Utána általában használok egy habzó lemosót is Foreoval. Szérumot, krémet használok utána, így az én arcomat nem szárította ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin