Kosé Cosmeport

Ár:   $6 és $11   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml és 230 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. február 15.

Ár:   $6 és $11
Kiszerelés:   60 ml és 230 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

2016-ban megújított formula

Gyengéden és villámgyorsan oldja a makacs sminket és a pórusokat eltömítő szennyeződéseket, még nedves bőrön is. Öt igazoltan organikus olaj (olíva-, jojoba-, szezám-, sáfrányosszeklice-olaj és sheavaj) keverékét tartalmazza, a sima és hidratált bőr érdekében.

A nagy kiszereléshez 200 ml-es utántöltő is kapható.

Ár: 4900 Ft , Eladó: Szabincsepp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes/posta/foxi

langabogi

2020. május 13.

Ez az első olajos lemosóm, minden reggel és este haasználom, éss nagyon elégedett vagyok vele. Mindent lehoz az arcomról, a sminket is eltávolítja, kíméletesen tisztít, és nem szárírja az arcbőröm. Utána habzó arclemosót hassználok.
Az állaga meegfelelő, nem túlzottan híg, éss könnyű lemosni.
Szerintem újra veszem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 13.

Az állaga meegfelelő, nem túlzottan híg, éss könnyű lemosni.
Szerintem újra veszem. :)

Bettiiyy

2020. február 10.

Ez az első olajos lemosóm, így nincs összehasonlítási alapom.
Nem mindig használom, hiszen valamelyik fényvédőhöz nem kell olajos lemosó, de amikor kell használni, nagyon szeretem. A sminket is maradáktalanul leszedi, igaz, a szememet előtte mindig letisztítom micellás vízzel is. Kellemes elmasszírozni, és nem nyüstölöm az arcomat sem közben.
Kicsit folyékony, olyan pont kellemesen, és külön tetszik, hogy miután lemosom, nem hagy olajos érzetet. (Ez nem azt jelenti, hogy nincs szükség habzó vagy másfajta lemosóra.) Viszont nagyon tetszik, hogy a víz mindig picit, alig észrevehetően kékes-lilás-fehér, ahogy mosom le az arcomról.
Gyengéd, nem irritál (a szememet se), mintha lenne valamilyen illata, de nem vagyok benne teljesen biztos. Nem kell belőle sok, sokáig elég, nagyon pénztárcabarát már az ára miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

Ez az első olajos lemosóm, így nincs összehasonlítási alapom.

mollimo

2019. december 3.

Az első olajos lemosóm, így viszonyítási alapom nincs, de teljesen meg vagyok vele elégedve. Az esti rutinom első lépése, jól tisztít és leszedi a sminket. Már vagy 3 hónapja használom, és még a fele megvan úgy, hogy nem egyedül én nyúlok hozzá nap mint nap. Biztos újraveszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Penge

2019. november 25.

Imádom ezt a könnyű híg olajos lemosót, alkalmat ad egy kis arcmasszázsra is, nagyon kíméletesen szed le minden BB-t, szemspirált, sminket. A szaga kicsit fura, mű, nem vészes és legalább nincs benne illatosító adalék. Azt azért el kell mondanom, hogy az első használatokkor sajnos elővizezett arcra vittem fel az olajat, így nem is szedett le semmit a sminkből. Száraz arcra 1 pumpányi olaj elég, pl. a szempillaspirált finoman simogatva eltávolítja,anélkül , hogy irritálná a szemet, vagy hogy úszó olajmaradványok homályosítanák a látásom. Szuperül működik, nagy kedvencem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 25.

LadyBleu

2019. szeptember 13.

Ez volt az első olajos arclemosóm, azóta csak ilyet használok. Gyengéden távolítja el a sminket, de maradéktalanul. Kb fél éve napi szinten használtam és most fogyott el. Nagyon szerettem, amiért mégis leváltom az az, hogy nem crueltyfree. :( Így más olajos lemosó után nézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

nikiii.*

2019. augusztus 7.

Én is dupla arctisztításhoz használom, első lépésként, másodikként pedig általában egy krémes-tejes (nyáron vagy olajosabb bőr időszakomban habzó) arctisztítóval követem. Ez az első olajos arctisztító, amit próbáltam, és imádom. Sokkal jobban szeretem, mint a kókuszolajat, amit korábban használtam, mert egyrészt nem tömíti el a pórusaimat, másrészt amikor vizes kézzel átmasszírozom a bőrömön, kicsit tejszerűvé válik, és érzem, hogy tisztít. Mivel száraz bőrre kenem fel először száraz kézzel, mindent leszed és kiszed, második arctisztítást a biztonság kedvéért végzek, na meg azért, mert így alakult ki az én bőrömnek tökéletes rutin. Jó ideje az utántöltőt rendelem csak, mert olcsóbb, teljesen odavagyok érte. :) Próbáltam a deep cleansing sárga verzióját is, de nekem ez valahogy jobban működik. A maximum vakolat, amit le kell hozni az arcomról esténként, az a fényvédő + vékony réteg alapozó + kis korrektor + szemhéjtus + vízálló szempillaspirál + rúzs, ezekkel mind hip-hop megbirkózik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

BoBogika

2019. július 6.

Double cleansing első lépéseként használom évek óta. Igazából ez az első és egyetlen olajos lemosó, amit próbáltam. A szemsminket önmagában nem szedi le maradéktalanul, bár szerintem nem is ez a feladata. Szerettem, de újabban zavar a "szaga". Az, hogy illatanyagmentes, nem azt jelenti, hogy szagtalan. Mivel a bőröm egyáltalán nem érzékeny, azt hiszem kipróbálok valami "illatosat". Ettől függetlenül ár-érték arányban szerintem verhetetlen marad, és később visszatérek még hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

WorkingClassGirl

2019. június 20.

Évek óta csak szemeztem vele, aztán elegem lett az itthon kapható olajos lemosókból és megrendeltem. Olyan jó, mint vártam :) Híg, könnyű olaj, nekem mindent leszed, helyet ad a rutinomban egy kis arcmasszázsra, és nagyon könnyen, gyorsan le lehet öblíteni. A teljes illatanyagmantességtől pedig repes a szívem. Jó minőségű a csomagolása is, szerintem kitartok ennél és rendelek utántöltőket, hogy ne fogyjon ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

BLili

2019. június 11.

Nem tartom nélkülözhetetlennek, nem fog hiányozni. Fair módon leszed mindent, a szemsminkre azért még rá kell mással is menni, de a babakenőcs nekem tökéletesen megteszi, ezért később csak azt fogom venni, töredéke ár és hatékonyabb, mint bármi más. Nem értem a nagy hypeot e körül a lemosó körül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

KockaCukor013

2019. május 22.

Elso olajos lemosom. Mar most ugy erzem, nehezemre fog esni valami mast kiprobalni helyette. Nem irrital, nem csip, szepen oldja a szempillaapiralt is, gyenged, arban is nagyon jo. Nem zsirositja a bort es nem is szarit. Nagyon megszerettem. Biztos ujra fogom meg venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin