Kosé Cosmeport

Ár:   $18   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2021. július 16.

Ár:   $18
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

2016-ban megújított formula

Gyengéden és villámgyorsan oldja a makacs sminket és a pórusokat eltömítő szennyeződéseket, még nedves bőrön is. Öt igazoltan organikus olaj (olíva-, jojoba-, szezám-, sáfrányosszeklice-olaj és sheavaj) keverékét tartalmazza, a sima és hidratált bőr érdekében.

A nagy kiszereléshez 200 ml-es utántöltő is kapható.

gittus0924

2022. május 21.

Eletem masodik olajos lemosoja, igy sok tapasztalatom meg nincs veluk. Osszessegeben nagyon tetszett, pikk-pakk leszedi a sminket, gyenged a borhoz es nekem nagyon sokaig eleg is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 21.

Ancsa6

Korcsoport: >54
2022. május 15.

Jó kis olaj, jól tisztít, én nem szeretem a túl sűrű olajokat, azért is ez az egyik kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. május 15.

esszti

2021. szeptember 29.

Nagyn elégedett vagyok vele, tud mindent, amit olajos lemosótól várhatnék. Kicsit tényleg hígabb az állaga, de ez engem nem zavart. A sminket is levitte, szemfestéket is, nem irritál, szép az INCI. Nagy fájdalom, hogy csak rendelni lehet, valaki igazán árulhatná már itthon is. Utántöltőset rendeltem belőle, úgy picit olcsóbb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

maow

2021. augusztus 29.

Először tartottam attól, hogy olajos marad a bőröm és kipattogok tőle, de imádja a kombinált, vízhiányos bőröm. Enyhén nedves vagy teljesen száraz bőrbe 2-3 pumpányi lemosót masszírozok bele, teljesen feloldja még a tartós sminket is, és nagyjából le is jön sima vízzel. Utána egy kíméletes lemosót használok (pl. Geek & Gorgeous vagy Cerave Hydrating Cleanser), amivel el lehet távolítani a maradék olajat/sminket. Két hátránya van: mivel elég folyékony, gyorsan fogy, főleg úgy, hogy hajlamos lefolyni az ujjaim közül, illetve nehézkes a beszerzése, de ennek ellenére már a második flakonnál tartok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

floserban

2021. június 26.

Első olajos lemosóm. Nekem bevált, lehoz mindent, nem szárít. Utána egy sima habzó lemosót is szoktam használni.
Lehet később kipróbálom ebből a sárga, deep cleansing verziót is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 26.

Lehet később kipróbálom ebből a sárga, deep cleansing verziót is. :)

clara12

2021. április 5.

A világ legjobb olajos lemosója!! Illatmentes, kíméletes összetétel, pumpás kiszerelés, elérhető belőle utántöltő, olcsó. Hatását tekintve is ennyire szuper, mindent szépen levisz, jól terül, általában 1 pumpa elég belőle, és maradék nélkül pillanatok alatt lemosható. Persze azért felteszek egy második lemosót, de na, elég kellemes, hogy nem hagy maga utén oaljos-zsíros érzést :)) Sohasem irritálta az érzékeny, reaktív bőröm. (Azt nem tudom, hogy a vízálló sminket leviszi-e.) Fontos: száraz bőrre kell kenni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

Plusskutya

2020. december 28.

Mindent visz! Szó szerint :-) Egy pumpányi elég, és szinte nyom nélkül tüntet el mindenféle sminket, szemspirált, alapozót, még a Chanel krémbronzosítóját is.
Kíváncsiságból újabb és újabb arctisztítókat próbálok ki, és mindegyik után micellás vattakoronggal ellenőrzöm, mennyire alapos munkát végeztek. Ez eddig a legjobb, alig látszik valami maradvány a fehér vattakorongon.
Amit nem szeretek benne, hogy noha olajos lemosó, de nagyon szárít, lemosás után azonnal húzódik a bőröm, nem győzöm visszahidratálni.
De megbocsátom neki, mert gyors és egyszerű a használata, alapos és környezetbarát (nem kell hozzá vattakorong, kevés is elegendő belőle és van utántöltője). Ez utóbbit már be is szereztem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 28.

abicicaaa

2020. szeptember 19.

Hogy nem írtam még hozzá!
Számomra is ő volt az első, és egy jó időre el is vette a kedvem az egész olajos-lemosós mizériától.
Nekem nagyon undorító az állaga. És nem azért mert olajos, hanem mert maga az olaj szilikonos, műanyagos érzetű. Nézve az összetevő listát, ennek oka az első összetevő. Mintha folyékony műanyaggal kenegettem volna a fejem.
A hatása egyébként oké volt, tette a dolgát, de ez a fura érzet nem hagyott nyugodni.
Azóta egy olcsó kis Avonos olajat használok, aminek sokkal természetesebb érzete van.
De ez biztosan csak az én hülyeségem, mert eddig senkit nem láttam erre panaszkodni 😅 emiatt csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Hogy nem írtam még hozzá!

langabogi

2020. május 13.

Ez az első olajos lemosóm, minden reggel és este haasználom, éss nagyon elégedett vagyok vele. Mindent lehoz az arcomról, a sminket is eltávolítja, kíméletesen tisztít, és nem szárírja az arcbőröm. Utána habzó arclemosót hassználok.
Az állaga meegfelelő, nem túlzottan híg, éss könnyű lemosni.
Szerintem újra veszem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 13.

Az állaga meegfelelő, nem túlzottan híg, éss könnyű lemosni.
Szerintem újra veszem. :)

Bettiiyy

2020. február 10.

Ez az első olajos lemosóm, így nincs összehasonlítási alapom.
Nem mindig használom, hiszen valamelyik fényvédőhöz nem kell olajos lemosó, de amikor kell használni, nagyon szeretem. A sminket is maradáktalanul leszedi, igaz, a szememet előtte mindig letisztítom micellás vízzel is. Kellemes elmasszírozni, és nem nyüstölöm az arcomat sem közben.
Kicsit folyékony, olyan pont kellemesen, és külön tetszik, hogy miután lemosom, nem hagy olajos érzetet. (Ez nem azt jelenti, hogy nincs szükség habzó vagy másfajta lemosóra.) Viszont nagyon tetszik, hogy a víz mindig picit, alig észrevehetően kékes-lilás-fehér, ahogy mosom le az arcomról.
Gyengéd, nem irritál (a szememet se), mintha lenne valamilyen illata, de nem vagyok benne teljesen biztos. Nem kell belőle sok, sokáig elég, nagyon pénztárcabarát már az ára miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

Ez az első olajos lemosóm, így nincs összehasonlítási alapom.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin