Kräuter

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszcsy96, Módosítva: 2016. március 17.

Kategória:   Kézkrémek

A krém óvja a kéz borét a káros környezeti tényezokkel szemben és optimális ápolást és hosszú ideig tartó hidratálást biztosít. A BIO szolomag olaj aktív összetevokkel gazdagítja a bort, megelozi az irritációt és a bor ido elotti öregedését.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Detty18

2021. május 28.

Nagyon hamar beszívódik, a legjobb kézkrém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

Nagyon hamar beszívódik, a legjobb kézkrém!

Qwerty

2019. február 25.

Nekem semmit sem ér, bekenem a kezem és öt perc múlva már ugyanolyan száraz, igaz egy fokkal puhább. Viszonylag hamar beszívódik, kis zsíros érzetet hagy, de az hamar eltűnik a hatásával együtt.
Jó pont, hogy nem erős az illata és nem édességszagú, de tény, hogy semmi, de semmi hatása nincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 25.

Britta78

2018. július 17.

Nem csak ideig-óráig tart a hidratáló hatása, hanem este bekenve még reggel is érzem a bőrömön a puhaságot. Kicsi lányom mindenre érzékeny bőrére is kiváló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

mbettina

2017. január 16.

Egyszerű illatú, kellemes kézkrém. Ajándékba kaptam, de száraz bőröm jól hidratálta. Talán kicsit sokat kellett várjak, míg beszívta a bőrőm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

zirazi

2016. április 26.

Ősztől egészen tavasz végéig mindig nagyon száraz a kezem, és eddig akármilyen kézkrémet próbáltam, egyikkel sem voltam megelégedve.
Ez a kézkrém azonban nagyon bevált, megvagyok vele elégedve. Jól beszívódik,és nem marad semmilyen réteg a bőrön,ami kézmosásnál lejön, mint a többi krémnél. Nagyon jól hidratál,és az illatát is nagyon szeretem. Megéri kipróbálni, csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 26.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.