Kräuter

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: foldiep3r, Módosítva: 2013. január 3.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Megakadályozza a haj korai zsírosodását és helyreállítja a faggyúmirigyek működését és frissítő hatással rendelkezik a fejbőrr iránt. A semleges pH ajánlott minden hajtípus számára. Használat: Alkalmazza nedves hajra, gyengéden masszírozza, majd öblítse le bő vízzel.

Blueangel

2017. március 6.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Kb. a 4. használat után észrevettem, hogy lassabban zsírosodik vissza a hajam. Emellett szép fényes és puha. Az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

bettina28

2016. december 17.

Nem tetszik az illata, olyan gyógynövényes. Szerintem nem különb egy átlagos samponnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

dorsi

2014. február 23.

Nem az igazi, de még nem találtam jobbat ( az összetevők nem vészesek) Kicsit szárítja a hajat mégis 3 nap után csatak zsír a töve. Nekem a fejbőröm is viszket utána. A haj viszont szép fényes tőle. Amint jobbat találok lecserélem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 23.

Nicole88

2013. április 12.

Nekem a hajamra nem vált be, viszont kiváló relaxációs és nyugtató fürdővizet tudok belőle csinálni. Még a fejfájást is enyhíti az illata, főleg a citromfüves tusfürdővel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

Hidratálók: Glycerin, Glucose

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.