Kräuterhof

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online, drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zseboora, Módosítva: 2015. július 27.

Lelőhely:   online, drogéria
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az aloe vera értékes hatóanyagaival nyugtatja, hidratálja, ápolja a bőrt és elősegíti a bőr természetes regenerálódását. Kellemes, hűsítő hatású, a bőrt simává, feszessé varázsolja. Nyugtatja az irritált, kipirosodott bőrfelületet és a túlzott napozás okozta bőrsérüléseket. Minden bőrtípusra ajánlott.

Ár: 1200 Ft , Eladó: Donovanna
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

gerste13

2020. július 16.

Én arcra használtam első sorban, leégésre, mellesleg pattikra. Ha felkenem kicsit vastagabban, majd egy lehúzható maszkot kenek rá, hagyom megszáradni azt, és kb. fél óra múlva lehúzom, mindenféle vörösödést lehúz. Szerintem nagyon jó. Viszont egymagában, akár testre akár arcra, egy zsíros érzetet hagy a bőrön, egy réteg marad rajta. Így nem ajánlom. Ezért csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

LanaRose

2019. december 4.

Nyáron használtam testápoló helyett ill borotválkozás után a lábamon, hagyott egy ragacsos érzetet maga után, de nem irritált. Elhasználom de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

NyusziCsiga

2019. november 3.

Epilálás/szőrtelenítés után használom nekem arra bevált, másra még nem próbáltam. Az ára mondjuk egy kicsit magas, szerintem. - 4 csillag.

Update:
Inkàbb levonom 1 csillagra... Gondoltam ha már van itthon akkor kipróbálom arcra is... Bár net tettem volna... Szinte alig telt el egy perc a bőröm égett és vörös lett meg jó hogy nem kentem fel mindenhová... Most csak olyan mintha egy vörös maszk lenne rajtam...
Más fajtát próbáltam már és avval nem volt ilyen gond... Úgyhogy ezzel lehet valami..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

Update:

Viia

2019. augusztus 27.

Az arcomom használtam, és tény, hogy felkenés után 1 percel, negyed órát égetett mint a fene. Rák vörös volt a fejem tőle. Magas a fájdalomküszöböm ezért nem mostam le azonnal. Gondolom jól tettem, mert miután elmúlt az égető érzés, a fejem is vissza nyerte eredeti színét. Lemosás után nem volt zsíros, sem száraz a bőröm,inkább az egészséges bőr érzetét nyújtotta.
Fogalmam sincs hogy használ-e, tesz e valamit az égetés után ha türelmes vagyok. Az idő múlásával gondolom majd eldől lesz-e eredmény. Viszont tegnap a gyulladt körömágyamra tettem egy picit és 1 percen belül elmúlt a fájdalom. Úgyhogy fellehet használni azért a terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

CzFru

2019. augusztus 17.

Iszonyatosan sikerült leégnem egy szoliban (nem èn voltam a hibàs), ès mivel minden fájt elhasznàltam a balea aloe veràs testápolómat ès hirtelen kellett egy. Ezt talàltam a közeli rossmannban. Megörültem neki, az aloe vera tartalom miatt, de semmi extra. A baleás 10%-os jobban teljesített, mint ez. Nem rossz, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

helina

2019. július 24.

Szoláriumban kaptam egy mintát belőle, és nagyon megörültem mikor megtaláltam ezt a rendes kiszerelést. Nekem nagyon bevált strandolás után. Az enyhe bőrpírt másnapra nagyon szépen bebarnítja és ragacsosság nélkül, gyorsan beszívódik. Hűtőben tárolom, így rögtön enyhíti a leégést.
Göndör hajamra is ki fogom próbálni zselé helyett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Göndör hajamra is ki fogom próbálni zselé helyett!

annaramona

2019. március 22.

Az bőröm vörös tőle, éget, mint a tűz. Borzasztó érzés, nem ajánlom. Vettem más márkájú aloe gélt, az nem csinálta ezt, szóval nem az aloetartalommal van baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Brigi3

2019. március 13.

Nagyon bevált a pattanások utáni foltokra szinte minket eltüntette.
Amin nagyon meglepődtem hogy szépen regenerálja a száraz hajat is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 13.

Nagyon bevált a pattanások utáni foltokra szinte minket eltüntette.
Amin nagyon meglepődtem hogy szépen regenerálja a száraz hajat is.

dzsungelszem

2018. november 25.

Arcra nem ajánlom, mert csíp és vörös lesz a fejem tőle. Sok helyen olvastam, hogy jó tesz a bőrnek, de mivel nagyon kellemetlen érzés nem hiszem hogy erőltetem. Viszont szörtelenítés után tényleg jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

tditti1991

2018. október 5.

Nincs érzékeny bőröm, ezért is lepődtem meg, hogy miért égeti, csípi és pirosítja ki annyira az arcomat. Többszöri próbálkozás után is irritálta sajnos, pedig az összetevők között nincs túlzottan rossz anyag. Lehetséges, hogy nem igazi aloe van benne?

Olvastam másnak szőrtelenítés után bevált, arra fogom szerintem én is elhasználni, ami teljesen felesleges számomra. Biztosan nem veszem újra a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.