Kräuterhof

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Herbaház, MediLine, Bijo, gyógynövényboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mirmur, Módosítva: 2015. július 27.

Lelőhely:   Herbaház, MediLine, Bijo, gyógynövényboltok
Kategória:   Testápolás

Kiválóan alkalmas izomlazitásra (sportolás előtt bemelegitésre), fájdalomcsökkentö hatású, enyhíti az izomlázat és izomfájdalmakat. Gyógynövények tömény kivonatát tartalmazza, ezáltal exra erős hatású.

Anett0707

2015. november 19.

Nagyon jó térd fájdalmakra is, hamar enyhíti, de egyéb izom fájdalmakat is hamar helyre hoz. Amit pedig nem, az már tényleg az orvos dolga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Titanilla10

2015. április 21.

Nagyon jó kis cucc minden derék,hát,térd fájdalomra.Nem utolsó sorban narancsbőrre is jó,bár vigyáznu kell vele mert nagyon csíp.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

gattyás

2014. december 30.

Nagyon jó! Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 30.

Nagyon jó! Imádom.

Soly77

2014. június 13.

CSODASZER!!!! Megmentett a több napos kíntól! Tegnap reggel már éreztem hogy valami gáz van, beállt a nyakam valszleg azért mert a klíma pont rájön az irodában! Délután már annyira rossz volt hogy a páromat haza zavartam a lóbalzsamért, bekentük hát mondjuk kint 30 fok bent is és még a lóbalzsam szoval úgy leizzadtam mint aki a maratonfutásról érkezett! Rá van írva a dobozra hogy EXTRA ERŐS, szoval ne lightos érzést várjon aki megveszi, durván melegít de az túlzás hogy elviselhetetlen és nem utolsó sorban tényleg segít, este még lefekvés előtt is rákentem, ma reggel éppen hogy érzem. Száz csillag!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 13.

Csucsundra

2013. november 17.

Többször próbálkoztam vele, deréktájékon használva, de sajnos túlságosan is erős. Annyira, hogy legutoljára szabályos égési sérülést okozott a derekamon, úgy néztem ki a bekenés helyén, mint aki kifeküdt a napra és alaposan leégett, mint a rák. Csípett, viszketett, égett, ijesztő volt, használat után 10 perccel le kellett tusolnom és bekenni testápolóval. A férjem kezét pedig mindig órákig csípi, hiába mossa meg, miután bekente a hátam. A hatása lehet, hogy nem lenne rossz, de ez sajnos gyakorlatilag elégeti vagy szétmarja a bőrt. Ekkor döntöttem el, hogy repül, többet az életben nem használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 17.

tenyitomi

2013. július 23.

.Én általában nem akkut problémára használom,hanem úgy általában megelőzésre,izombeállásra,lazításra.Felkenés után jó kis kellemes forróság költözik a bekent részre,ami nem tart sokáig,de legalább érezni hogy hat.Ár-érték nekem jó,elég sok gyógynövény is van benne.Megelőlegezek egy jelest őkelmének.Frissítés:Még órák múltán is érezni hogy hat.Mikor pl. a felkenés után 2-3 óra múlva elkezdek sportolni,a krém mintha üzembe helyezné magát és érzem a kellemes hőt a bekent részen.Ez nem alibizik kérem hanem megdolgozik a pénzéért.Ezt már szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 23.

Mirmur

2013. április 8.

Azért is töltöttem fel, mert nekem nagyon jó szolgálatot tett tavaly nyáron. A gyógyszertárban ajánlották, mikor egyik reggelre beállt egy bizonyos szögbe a nyakam és nem tudtam mozdítani. Hozzáteszem, szedtem mellette Algoflexet, így a kettőtől kb. 2-3 nap alatt múlt el teljesen a fájdalom és a merevség. Tényleg extra erős, de csak ha jó alaposan bedörzsöljük-masszírozzuk, nekem szinte elviselhetetlen lett a forróság az amúgy is fájós részeken, aztán pár perc alatt enyhült. 1260ft-ért vettem a 250ml-t. Elvileg 1 évig felhasználható, kíváncsiságból kipróbáltam az előbb, de csak enyhe melegséget éreztem.:-/ Nem tudom, hogy azért mert most nincs semmi bajom, vagy a hatása gyengült a bő fél év alatt... Ettől függetlenül nagyon is ajánlom, nekem életmentő volt.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Sorbitol h 1 1

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!