Krave Beauty

Ár:   $16   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DuendePadme, Módosítva: 2019. november 6.

Ár:   $16
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Antioxidánsban gazdag, kíméletes arctisztító, amely óvja a bőr védőrétegét, tartalmaz mindent, amire a bőrnek szüksége van - egészséges pH-értéket, hidratációt, antioxidánsokat és nem okoz irritációt. A matcha és a kendermag segíti a bőr antioxidánsok és esszenciális zsírsavak bevitelét.

A Matcha Hemp hidratáló tisztító 40% Matcha-t tartalmaz és 5,0–6,0 pH-értékkel rendelkezik. A termék vegán-barát, állatkísérletet nem végeznek, illat, illóolaj, színezőanyag nélkül van fejlesztve. Színe tételenként változhat, vagy idővel megváltozhat, ez azonban a termék minőségét nem befolyásolja.

niki123

2020. január 6.

Hát egyáltalán nem csalódtam, pontosan azt kaptam, amit vártam a nagy "hype"-nak köszönhetően. Az állaga valóban méz szerű, nagyon kevés elég belőle, zöld tea illata van (milyen meglepő...). Ez az első lemosó, amit próbáltam és egy enyhe szárazsság érzetet sem hagy maga után, semmi csikorgós érzés, nagyon kíméletes. Akinek olajos bőre van és szereti érezni a bőrén a tisztaságot, a már-már csikorgós érzést, az nem biztos, hogy szeretni fogja, de száraz vagy kombinált bőrűeknek megváltás lehet. Nyáron valószínűleg én sem ezt fogom használni, de így télre nagyon szuper, amikor amúgy is kicsit szárazabb a bőröm és nem akarom az arctisztítással még tovább szárítani. Az ára kicsit borsos, de szerintem ez még a belefér kategória, mert elég sokáig elég. A hatása számomra a wishtrend "Acid-duo 2% Mild ...." tisztítójának hatására hajaz, elég hasonló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

DuendePadme

2020. január 5.

Kb 1 hónapja napi rendszerességgel használom a lemosót, ez idő alatti tapasztalatokat osztom meg. Ha elfogy, update-elek.
Állag: sötét méz színe van a lemosónak (eddig színtelent használtam, így ez fura volt) a benne levő olajok miatt.
Az optimális mennyiség eltalálásával szenvedtem... ha túl kicsit nyomtam ki: nem volt jó, nem habzott kellően fel, éreztem, hogy kellene még. A túl sokat, akkor meg éreztem a bőrömön, hogy felesleges mennyiség megül. De végül rájöttem: a borsónál picit kisebb az ideális, tenyérben habosítom (nem foam cleanser, ne azt várjuk tőle), majd arcon kb 1 percig masszírozom lemosás előtt.
Tökéletes, nem irritál, megfelelően tisztít, védi a barrierr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Tökéletes, nem irritál, megfelelően tisztít, védi a barrierr.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Glycerin, Methyl Gluceth-10, Ethoxydiglycol, Diglycerin, Glycereth-26, Quillaja Saponaria (Soapbark) Bark Extract, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Szárított zöld tea levelek örlésével nyert por. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrradírozó és bőrkondicionáló hatású összetevő.  Lásd zöld tea kivonat

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.