Kryolan

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KissQkta, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   Sminkbolt, online

Dermacolor transzparens fixáló porpúder, amely időjárásállóvá teszi a sminket. A termék összetevői összeillenek a Dermacolor sorozat többi tagjával és optimálisan kiegészítik egymást. A Dermacolor Camouflage krémmel együtt használva nemcsak rögzíti az alapozást, hanem mattítja is azt, ezzel biztosítva a hibátlan megjelenést.

Használata: a púderpuffnira bőségesen tett Dermacolor rögzítőpúdert finoman a bőrbe kell nyomkodni, rövid ideig (kb. 3-5 perc) hatni hagyni, majd a felesleges púdert egy púderecsettel eltávolítani.

Doribako93

2018. november 19.

Rengeteg van benne, porpúderekhez képest egész jó a kiszerelése, nekem nem szokott kiömleni, pedig irtó béna tudok lenni. Valóban átlátszó, talán egy icipicit világosít. Selymes tapintású, jól eloszlik. Szerintem lehetne tartósabb is, mert újra kell púdereznem, képes átfényleni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

LolaDobrev

2018. november 7.

A legjobb rögzítő púder, amit valaha használtam!! Újravevős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

A legjobb rögzítő púder, amit valaha használtam!! Újravevős :)

madri

2018. július 23.

Első transzparens púderem, és már nem tudom, hogy élhettem eddig nélküle. Nagyn jól mattít, és fixálja is a sminket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

lysza1985

2016. február 23.

Rengeteg van benne, tényleg remekül fixál, főleg nyáron használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

Rengeteg van benne, tényleg remekül fixál, főleg nyáron használom.

Lolita

2016. február 20.

Még 2015 nyarán vettem ezt a púdert, azóta is rengeteg van benne, amit nem is értek, mert rendszeresen használom. Nagyon szeretem, szépen mattít, és egységesebbé teszi az alapozót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 20.

KissQkta

2016. január 31.

P4 árnyalatot vettem. Alapozó fölé rögzítésnek akartam venni púdert. Mivel a másik fajtából amit venni akartam, nem volt kisebb kiszerelés, helyette ezt ajánlották a Kryolanban a lányok. Ezzel is tökéletesen meg vagyok elégedve! Nagyon jól rögzíti a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 31.

Illatanyagok: Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Coumarin, Benzyl Benzoate, Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, FD&C Red 40, Red 6 / CI 15850, CI 12085, Ultramarines, Carmine / CI 75470, Yellow 5 Lake / CI 19140, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Carmine / CI 75470

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.