Kryolan

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marshmallow, Módosítva: 2012. július 24.

Lelőhely:   Sminkbolt, online

A kiváló minőségű alapanyagoknak, valamint a mikroszemcséjű pigmenteknek  köszönhetően az Ultrafoundation a kamerák által megkívánt követelményeknek  is kitűnően megfelel, ezért különösen alkalmas fotózásokon, film-, és TV forgatásokon  való sminkelésre.

livi

2012. szeptember 4.

Az egyik legtökéletesebb sminkcucc!!!! Tartós, könnyű vele dolgozni!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Az egyik legtökéletesebb sminkcucc!!!! Tartós, könnyű vele dolgozni!!!

Lyah

2012. július 24.

Nekem is van ilyen, és én is nagyon szeretem, hihetetlenül finom selymes az állaga, ha nem fogyna tőle, sokszor simogatnám. A fedése önmagában valóban nem elég, ha az ember nem a barátnőkkel találkozni megy el otthonról, és utána kell púderezni, de a Clinic Dodo-val való viszonyom előtt még ezt akartam újravenni. (Utóbbi ugyanazt tudja szerintem, és bár a kiszerelése kevésbé praktikus, valamiért mégis szimpatikusabb. Azt hiszem, az olcsóbb is talán. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 24.

marshmallow

2012. július 19.

Jól fedő kőpúder, de nem fedi el olyan jól a bőrhibákat mint egy alapozó. 6-8 órát kibír, délután már kicsit fénylik vele a bőröm. Nagyon gyorsan fel lehet vinni bárhol és bármikor, ezért szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 19.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.