Kylie Cosmetics

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 21.

Ár:   10 990 Ft
Lelőhely:   online, Douglas
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A C-vitamin szérum olyan összetevőkkel készült, melyek behatolnak a bőrbe, ragyogóvá teszik, és javítják a bőr általános egészségét. Egy hatásos C-vitamin szérum, amely értékes vitaminokkal és antioxidánsokkal táplálja a bőrt. Bőrszerető C-vitaminnal, amely feljavítja a bőr tónusát és textúráját.

Fehereszti

2022. január 29.

Nagyon szuper kis cvitaminos termék, nekem eddig egyetlen cvitaminos termék sem vált be igazán, de ez szerintem magasan veri az összes eddigit, amit próbáltam. Örülök annak is, hogy kevésbé kényes a hűtésre, nem tudok egyszerűen hűtőben tartani egy terméket. Nagyon szép az inci, tetszik nagyon a hatása, úgy lesz ragyogóbb és egységesebb a bőröm használata során, hogy nem fénylik, nincs olajos vagy nagyon dewy hatása. Imádom már pár használat után is odavan érte a bőröm, nem okoz pattanásokat, elkepesztően jó cucc szerintem. Viszont!
Az ára brutálisan sok. Azon akadtam ki a leginkább, hogy amikor megvettem teljesen akkorának tűnt mint egy tipikus 30 ml-s szérum, erre csak 20 ml az egész, ami számomra ilyen áron elfogadhatatlan. Nagyon kevés. Nem fogom újra megvenni emiatt akármennyire is tetszik, mert pofátlanul drága még úgy is hogy 30% akcióban vettem meg.

Hát "sajnos" fel kell pontoznom...én nem tudom pontosan milyen formula ez vagy hogy van kialakítva, de valami álom tőle a bőröm. Fantasztikus! Soha semmi nem szépítette ennyire látványosan, ragyog tőle az arcom, egységes, rugalmas, puha, valami csoda. Az a bajom most hogy muszáj leszek újravenni, de az ára továbbra is botrányosan sok. Csak hát ami ennyire szépen működik velem, azt muszáj leszek még használni.❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 29.

jurase87

2021. július 11.

Kissé túlárazott a hatását illetően. Kb.semmit nem tesz a bőrrel. Ennél számos minőségibb c-vitamin létezik a piacon ilyen árban, vagy még olcsóbban.
Az illata egy borzalom számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 11.

Az illata egy borzalom számomra.

GoEszti

2021. július 6.

Ajándékba kaptam még, de nagyon szeretem. Sokszor fújok még rá arcpermetet is, így még jobban szívja be az arcom, majd este megy rá a hidratálóm, reggel, sminkelés előtt pedig egy kis fényvédő még az alapozó alá, vagy rögtön rá a színezett fényvédőm. Gyorsan beszívódik, és nekem ad egy üde bőrképet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

viszvirag1

2021. június 2.

A sok rossz vélemény ellenére, nagyon finom puha tőle a bőröm. Hosszútávú következtetést még nem tudok levonni, viszont pár használat után elmondhatom, hogy kellemes kis szérum.:)

UPDATE: Majdnem mindennap használom reggelre már másfél hónapja , továbbra sem irritál, nem egy HŰHA szérum, de abszolút nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 2.

Majordora

2021. január 14.

A többi termékkel együtt használom, amennyi rosszat hallottam a termékcsaládról hatalmas pozitív csalódás,100%ig meg vagyok vele elégedve. Szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

borkawhite

2020. október 19.

Megdöbbentő - a névadó nem mindig pozitív, a termék viszont abszolút pozitív értelemben. Mindig körülményesnek éreztem a hűtős megoldást a c-vitamin kapcsán, boldog vagyok, hogy elkerülhető, és már a második üveggel fogyasztom. Szépen dolgozik, könnyen beszívódik, és van valami kicsit dekadens abban, hogy az ember nem szívesen vallja be, hogy kedveli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

oliviag

2020. július 28.

Őszintén szólva kellemes csalódás lett ez a termék, az ára kicsit magas, de kárpótol a szuper összetevőivel és szépen teszi a dolgát. A face moisturizer előtt használom, felpuhítja a bőröm és jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite, Ferulic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.