kyoku for men

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. június 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Forradalmi borotválkozás előtti oldat a férfiak normál és zsíros bőrére

• Ideális felületet képez a sima, kényelmes sikláshoz és alapos borotválkozáshoz
  • Védő japán olajokkal minimalizálja a bőrpírt, a borotva okozta duzzanatokat, a pattanásokat és a bőr sötétebbé válását
  • Polimerrel bevont mikrorészecskékkel erőteljes szakáll megemelő hatást ad
  • Exkluzív C-vitamin komplex-el hűsíti a bőrfelületet
  • Megakadályozza az elektromos borotvák okozta hő károkat és a nedvesség veszteséget

wishes

2013. június 13.

Nagy nehezen rávettem a párom, hogy használjon rendes dolgokat a borotválkozáshoz, és belement, feltéve, ha keresek neki valamit. Rögtön epernet után kaptam, ahol kb. ez volt az egyetlen speciálisan elektromos borotválkozáshoz kifejlesztett cucc, és az ára is baráti volt (~2000 Ft), így megrendeltük. Most pedig jöjjön szó szerint az ő kis édes véleménye, amit amúgy magától, külön kérés nélkül írt meg nekem <3
"tök jó az a borotválós cucc. az elején értelmetlennek tűnt, de mire a végére értem beszívódhatott jobban és könnyebben vitte a borotva, simább is lett, meg kevesebb szőrszálat hagyott el a gép. ami szar, hogy keveset nyom a pumpája a flakonnak, aztán egy csomót kellett vacakolni, hogy összemaszatoljam az arcomat. azt hittem amúgy, hogy egy kicsit átbaszás a dolog, hogy egy nemlétező felhasználói résnek is adnak valamit a kezébe, de valamennyit tényleg számít, meg nem is volt egy nagy összeg, szóval jó :)"

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate