L.A. Girl

Ár:   3$   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: murczinodett, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   3$
Lelőhely:   online külföldről

Teljes fedésű korrektor

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. október 3.

3 árnyalat van meg. Green, light yellow, és porcelain. Szuperek, viszonylag magas fedés, színkorrekcióhoz is nagyon jó. Ennyi pénzért hihetetlennek gondoltam hogy ilyen jó korrektort lehet venni, de nagyon gyorsan fogy. Emiatt kicsit csalódott vagyok, de még így is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 3.

Blackxentric

2019. szeptember 8.

A fedése elég magas és könnyű vele dolgozni. Figyelni kell, hogy keveset vigyünk fel, különben beül a ráncokba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

muszika

2019. szeptember 8.

Szerintem is egy jó kis termék, de annyira nem vagyok elájulva tőle. Ennyi pénzért nem rossz.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

SabMon

2019. július 23.

Hihetetlen fedése van, ami egèsz nap tart. Az àrnyalatot nehèz kivàlasztani, de ha sikerül, akkor csodás smink készülhet vele. Meglepő, hogy az árához képest mit tud. Nem ül bele a ràncokba, elfedi a hajszàlereket, foltokat. A kihívàs csak az, hogy hasonlóan tartós alapozó kell hozzà, mert jàrtam úgy, hogy a szemkörnyèke tökéletes volt nap vègèn is, miközbrn az alapozó körülötte lekopott. Vicces volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 23.

Sztellus

2019. január 26.

Porcelain árnyalat van meg. Nekem beleül az apró ráncokba. Nem gondoltam, hogy 2 euróért minőséget kapok, de annyi jó véleményt olvastam róla. Egy dologra tudom használni, a szemölököm alá, miután kihúztam "hightligtot" ad neki. De oda meg nem használnék külön korrektort.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

mina2020

2018. november 16.

A narancssárga van meg, a szem alatti karikák eltüntetésére. A színe miatt óvatosan kell bánni vele, de már kitapasztaltam és nagyon meg vagyok vele elégedve. Tényleg eltünteti az átvirrasztott éjszaka vagy a három napos nonstop sírás utáni karikákat :D Szerintem veszek több színt is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Angel99

2017. december 30.

3 árnyalatban van meg,megvagyok velük elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

3 árnyalatban van meg,megvagyok velük elégedve. :)

BettyBabu

2017. június 28.

Porcelan es az Espresso arnylatot vettem meg es imadom.
Nagyon szepen lehet vele dolgozni, arra kell figyelni hogy hamar megköt az anyag igy sietni kell vagy egyik szemet kell csianlni es utana a masikat .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Porcelan es az Espresso arnylatot vettem meg es imadom.

viviennealiz

2017. június 12.

Az zöld színűt rendeltem (beautybay), ez az első színes korrektorom, de nem győzött meg. Alapozó alá kentem, de nem igazán tüntette el a pirosságot. Felesleges rétegnek éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

fairyqueen

2017. május 11.

Az Orange árnyalat van meg, nem rossz..tényleg halványítja a kék/zöld (szemalatti) tónusokat a bőrön,de nekem kicsit intenzív a színe. Egyébként Beautybay-ről rendeltem. Ha vékonyan, keveset használok belőle, szerintem kifejezetten jó.

Update: Egyre többet használom, és egyre jobban szeretem a színét, most, hogy a bőröm már nem olyan fakó, kifejezetten "üdítő" a szemem környékének, de továbbra is figyelek rá, hogy ne kenjek belőle túl sokat, mert a szinét változatlanul erősnek találom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.