L'Angelica

Ár:   990 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Realgirl, Módosítva: 2017. március 27.

Lelőhely:   DM, bioboltok
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az Oral Active és Cink PCA technológia segít a szájüreg egészségének megőrzésében és a szájüregi problémák megelőzésében. A nutraceutical tapasztalatokból eredő ginzeng és gojibogyó kivonatok természetes gyulladásgátló és antioxidáns tulajdonságai egyesülnek, kellemes élményt nyújtva az érzékszervek számára. A L'Angelica fogkrém érzékeny fogakra klinikailag bevizsgált. Az Instituto Erboristico L'Angelica garantálja a termelési folyamat egészségének ellenőrzését a temék kiváló minőségének és biztonságosságának érdekében.

Csillagporocska

2020. október 5.

Gyengus, de nem a legrosszabb. Sokat kell belőle használni, meglehetősen folyékony az állaga, így gyorsan is fogy. Különösösebb pozitív vagy negatív hatását nem tapasztaltam, viszont az mindenképpen egy jó tulajdonság, hogy sokáig tartó frissességet biztosít. Akciósan vettem, 700 Forintért. Számomra ár-érték arányban nem érte meg, még akkor sem, ha bio.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 5.

nikolett

2019. augusztus 1.

Nekem ez egy nagy csalodas volt es bar 200 Ft-ert vettem, ha maskor is ennyiert lenne kiteve, akkor is otthagynam. Harmatgyenge. Semmit nem er. Az ize is furcsa, bar bio leven tudtam, hogy az igazi fogkrem jellegre (vagy hogy mondjam) nala nem lehet szamitani. Penzkidobas es alig vartam, hogy elfogyjon. Neha pont ezert ketszer is mostam vele egymas utan fogat. Szornyu. Tisztitott, a celnak megfelelt, de egyszer elunk (:D) es ezutan en pont ezert soha tobbet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

kneva

2017. július 31.

Rágógumi íze van és egy kicsit gyengén habzik. Dm-ben néha van akció, ha kettőt veszel, akkor olcsóbb, én is így vettem. Aki mentolmentes, nem csípős fogkrémet keres, annak ideális. Én pl a terhességeim alatt kerestem ilyeneket, mert kevésbé volt hányingerem az ilyen ízektől.

Update: leveszek egy csillagot, mert a fogaim érzékenységével semmit sem csinál, ugyanolyan érzékenyek a hidegre, melegre, savanyúra, szóval össze sem hasonlítható az Elmex-el, például.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

Realgirl

2017. március 19.

A kedvenc fogkrémünk, valóban nyugtatólag hat a gyulladt ínyre, kellemes az íze, használat után üde leheletet biztosít, nem csíp.
Akciósan 690 Ft-ért elérhető volt már min. 2 db vásárlása esetén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 19.

Akciósan 690 Ft-ért elérhető volt már min. 2 db vásárlása esetén.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Bisabolol
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Xylitol, Zinc PCA

Sorbitol h 1 1

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.