L'Angelica

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ancsapancs, Módosítva: 2020. november 23.

Lelőhely:   DM, bioboltok
Kategória:   Fog- és szájápolók

2020-ban megújult összetétel!

Lepedék képződés ellen, fogszuvasodás megelőzésére. A benne levő ausztrál teafa olaja természetes antibakterális hatású.

6vilag

2020. október 24.

Nagyon szeretem a teafaolaj hatását, ezért vettem. Nem tudok semmi extráról beszámolni. Néha érzékenyebbek a fogaim, ezen semmit sem segített. Kevésbé habzik, mint az általam használt más fogkrémek. Nem nagyon szeretem, már a tubus vége felé járok, önmagában nem is bírom már elviselni, pedig már régebben is vettem, valahogy akkor erősebbnek éreztem. Most keverem Himalayaval, az legalább jó habzik. Kirágcsáltam a számat belűl, nem igazán segített azon sem semmit. Drága, és tényleg régebben valahogy erősebb volt a hatása. Én nem veszem újra, gyenge 3 csili.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 24.

umpalumpa

2019. október 2.

Akkor itt is írom, hogy az INCI eléggé más lett. Picikében vettem utazás előtt a júliusban,de nem fogyott el még most sem. Nem azért mert olyan gazdaságos, hanem mert nem szívesen használom. Még mosás közben hagyján, nem túl finom, de kibírható. Utána marad egy kesernyés íz a számban, amit nem tudok sokáig elűzni. Ha eszem vagy iszom utána, akkor még fel is erősödik ez az undok érzet. Borzalmasan kiszárítja a szájüregemet és ez sem enyhíthető sok víz ivásával sem. Úgyhogy néha nekiveselkedem használni, hogy elfogyjon, de egy héten csak 1x bírom ki. Az alapötlet pedig jó, az összetevők közepe táján van a teafa olaj, de vacak mellékhatásai vannak. Épp hogy 2-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

bekefiedina

2019. június 27.

Enyhe, visszatérő fogínygyulladás miatt kezdtem használni. Azt nálam gyönyörűen lehúzza. Mivel tartalmaz parabéneket akkor veszem elő és használom pár napig amikor jönne ki a gyulladás, de hála a teafának nem is jön ki. :) Szépen felfrissíti a leheteletet és friss is marad a száj sokáig. Viszont párhuzamosan használok több fogkrémet, úgyhogy az, hogy nincs egy lyukas fogam se gondolom kicsit genetika, kicsit mindnek köszönhető együtt. :) A parabén miatt csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Eperke17

2019. április 14.

Kipróbáltam, először édes szegfűszeges, aztán vmi fanyar, egyre keserűbb ízű, alig vártam hogy öblítsek. Amúgy szépen tisztít, frissít, lehet hogy tényleg antibakteriális, de valahogy többet vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

waylinn

2018. április 16.

Jól tisztít, de mintha kevésbé érződne rajta a teafaolaj, mint kb. 2 éve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

Jól tisztít, de mintha kevésbé érződne rajta a teafaolaj, mint kb. 2 éve.

riaraven

2018. február 23.

Egyszer-kétszer próbáltam. Nem lesz az új kedvenc fogkémem az tuti. Semmi extra az áráért cserébe. Volt egy enyhe fogínygyulladásom, amiatt kezdtem használni. A szokásoshoz képest hamarabb elmúlt, de nem igazán tudom, hogy ehhez a fogkrémnek mennyi köze van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

wiolet

2017. december 1.

Bizony én is bedőltem a BIO feliratnak, pedig utólag az összetevőket nézve, háááát.... Jól tisztít, nem rossz összességében, de ennyi pénzért alaposabb leszek legközelebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 1.

mókincs

2017. október 7.

Évekkel ezelőtt a fogorvosom ajánlotta egy kisebb szájsebészeti beavatkozás után. Megszerettem, mert jól tisztított, külön szerettem az ízét is. Aztán úgy 1 éve megváltoztathatták, mert már állagra és hatásra se volt a régi, így búcsút intettem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

kneva

2017. július 8.

Aki szereti a teafa olaj illatát, ízét, annak ez ideális. Erős ízével felfrissíti a szájat. Nagy kár a parabénekért a végén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

cicaaholdrol

2017. április 30.

Antiszeptikus hatású fogkrémet kerestem. Teafa és bio összetevők, ez kell nekem! Én ostoba... bárcsak elolvastam volna az összetevőket vagy az itt leírtakat. Első használat után abszolút nem éreztem tisztának a fogaimat (pedig elektromos fogkefével csináltam) és a lehelet is katasztrófális (a megszokotthoz képest) egy kis idő elteltével. Így kidobtam... ez volt a 900.-Ft-os egyszeri fogmosásom története .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.