L'Angelica

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsapancs, Módosítva: 2011. december 6.

Lelőhely:   DM, bioboltok
Kategória:   Fog- és szájápolók

Lepedék képződés ellen, fogszuvasodás megelőzésére. A benne levő ausztrál teafa olaja természetes antibakterális hatású.

Kiszerelés: 75 ml

bekefiedina

2019. június 27.

Enyhe, visszatérő fogínygyulladás miatt kezdtem használni. Azt nálam gyönyörűen lehúzza. Mivel tartalmaz parabéneket akkor veszem elő és használom pár napig amikor jönne ki a gyulladás, de hála a teafának nem is jön ki. :) Szépen felfrissíti a leheteletet és friss is marad a száj sokáig. Viszont párhuzamosan használok több fogkrémet, úgyhogy az, hogy nincs egy lyukas fogam se gondolom kicsit genetika, kicsit mindnek köszönhető együtt. :) A parabén miatt csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Eperke17

2019. április 14.

Kipróbáltam, először édes szegfűszeges, aztán vmi fanyar, egyre keserűbb ízű, alig vártam hogy öblítsek. Amúgy szépen tisztít, frissít, lehet hogy tényleg antibakteriális, de valahogy többet vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

waylinn

2018. április 16.

Jól tisztít, de mintha kevésbé érződne rajta a teafaolaj, mint kb. 2 éve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

Jól tisztít, de mintha kevésbé érződne rajta a teafaolaj, mint kb. 2 éve.

riaraven

2018. február 23.

Egyszer-kétszer próbáltam. Nem lesz az új kedvenc fogkémem az tuti. Semmi extra az áráért cserébe. Volt egy enyhe fogínygyulladásom, amiatt kezdtem használni. A szokásoshoz képest hamarabb elmúlt, de nem igazán tudom, hogy ehhez a fogkrémnek mennyi köze van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

wiolet

2017. december 1.

Bizony én is bedőltem a BIO feliratnak, pedig utólag az összetevőket nézve, háááát.... Jól tisztít, nem rossz összességében, de ennyi pénzért alaposabb leszek legközelebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 1.

mókincs

2017. október 7.

Évekkel ezelőtt a fogorvosom ajánlotta egy kisebb szájsebészeti beavatkozás után. Megszerettem, mert jól tisztított, külön szerettem az ízét is. Aztán úgy 1 éve megváltoztathatták, mert már állagra és hatásra se volt a régi, így búcsút intettem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

kneva

2017. július 8.

Aki szereti a teafa olaj illatát, ízét, annak ez ideális. Erős ízével felfrissíti a szájat. Nagy kár a parabénekért a végén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

cicaaholdrol

2017. április 30.

Antiszeptikus hatású fogkrémet kerestem. Teafa és bio összetevők, ez kell nekem! Én ostoba... bárcsak elolvastam volna az összetevőket vagy az itt leírtakat. Első használat után abszolút nem éreztem tisztának a fogaimat (pedig elektromos fogkefével csináltam) és a lehelet is katasztrófális (a megszokotthoz képest) egy kis idő elteltével. Így kidobtam... ez volt a 900.-Ft-os egyszeri fogmosásom története .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. november 5.

Hát, igen, sajnos egyet kell értenem Anna3055 véleményével! Félrevezető az egész megjelenése ennek a fogkrémnek! BIO meg 100% természetes kivonat feliratok és hasonlók kelletik magukat a csomagolásán. Én is bedőltem neki! Pedig, hogy mik vannak benne valójában? Pl. a rossz hírű SLS és paraben!
Ráadásul hiába van az összetevők listáján viszonylag elől a menta olaj, alig van firssítő hatása. Használata után pár perccel, mintha nem is mostam volna fogat. Ehhez képest pedig nagyon drága! (A csomagolása ma már más, úgyhogy érdemes figyelni rá, és nem bedőlni neki a boltban!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. november 5.

Pgeza

2016. július 14.

Fogkrémre allergiásként évek óta használjuk/használtuk megelégedéssel a terméket, egészen a legutóbbi DM-es vásárlásig. A csomagolása más lett, és sajnos a beltartalom is jelentősen eltér a már megszokottól. A teafa olaj fanyarságát nem érezni rajta, a krémessége is sokkal gyengébb lett, nincs utána a megszokott kellemes üdítő utóíz. Megpróbálok még vásárolni a régi csomagolásúból, aztán ha nem lesz elérhető keresek másfajta fogkrémet. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 14.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.