L'Artisan Parfumeur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: yudiger, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"A parfüm üvegét kinyitva igéző szederillat tör fel, melyet a lágy, mámorítóan érzéki mósusz aroma csak kiemel. Micsoda merész, feledhetetlen illat! Mióta csak 1978-ban piacra került, egyre több nőt és férfit bűvöl el. Akik felfedezték maguknak, olyannyira szenvedélyesen ragaszkodnak hozzá, hogy mindmáig ez a L’Artisan egyik legkelendőbb terméke. Más gyártók is próbálták lemásolni, mindhiába – úgy tűnik, a titkot csak a L’Artisan ismeri. Így a Mûre & Musc mindmáig teljesen egyedülálló parfüm!"

KERESEM! L'artisan Mûre Et Musc
Ár: megegyezés szerint , Eladó: narcissus
Állapot: üveges , vagy üveges maradék, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétellel, ha lehet
Ár: 3500 , Eladó: blckplstc32
Állapot: Használt, kb 10ml üvegében, Helyszín: --, fizetés: --

RitaL

2019. szeptember 8.

Aú. Hát én semmit nem érzek egyetlen felsorolt illatjegyből sem. Ez egészen konkrétan egy gyomorbajos igazgatónő szaga. Le kellett mosnom, mert büdösnek éreztem. Nem tudom, hogy lett ennyire népszerű, ennyire más-más az emberek bőrén? Vásárlás előtt mindenképpen próbáljátok!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

VickyV

2019. február 3.

Mindenre számítottam, de arra nem, hogy nagynamám egyik régebbi illatának másolatát fogom szagolni, mikor kipróbálom. Sajnos ez az a darab, amiből számomra elég volt egy egész kevés, hogy rájöjjek, ez nem az, ami évszakkal és hangulattal változni fog rajtam. Azért adok három csillagot, mert az alap ötlet kellemes, főleg, ha valakin nem ez az illat köszön vissza. Kár:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Burya

2018. július 29.

Jajistenem... ez az illat nagyon nem szeret engem. Rajtam semmi, de semmi gyümölcsösség nincs benne, pedig már nagyon rákészültem valami nem édes szedres illatra, de azt hiszem maradok Jo Malone Blackberry & Bay-nél. Rajtam ez színtiszta púderillat, ami pár perc elteltével vehemensen elkezd beédesedni. Anyun bezzeg... na rajta ott van a szeder és nem is édesedik (annyira). Hát ez van, mi nem passzolunk. Megesik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Cloudberry

2017. november 4.

Én szerelmes vagyok ebbe az illatba. Nem tudom, miért... Nem tudom megfogalmazni. De a magaménak érzem. Bár általában csak akkor fújom magamra, ha elegánsan öltözöm fel. Én szeretem a muscos illatokat ez tény, de ez valahogy más, gondolom, a szeder miatt. Engem teljesen elvarázsolt. Amúgy pasikon is teljesen el tudom képzeni, szerintem teljesen jól működne. Tartós is. Jól érzem magam vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

melwin

2017. szeptember 23.

A mai napon beszereztem első L'artisan mintáim. Izgatottan fújtam egy spriccet a csuklómra, hogy beletemessem orrom ennek a híres parfümháznak különleges illataiba, amelyről oly sokat olvastam.
Amint kifújtam időutazó lettem. 90-es éveket írunk, nagyanyáméknál vagyok. A két öreg készülődik valahova. Nagyapám a mosdótál felett áll és fúj egy almányi Brut borotvahabot a tenyerébe, szétkenve arcán borotválkozáshoz lát. Mindeközben nagyanyám haját rendbetéve deospray-vel befújja magát. Mindkét illat megcsap. Nekem ez a parfüm kiköpött nagyanyám illat, Brut borotva habbal keverve. Semmi fiatalos nincs benne, semmi izgalmas. Persze tisztában vagyok vele, hogy régen kiadott parfümről van szó és lehet én nem érettem még meg a L'artisan parfümökhöz, de ez nem nekem való.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Soulkitchen

2017. szeptember 22.

Meghatározhatatlan, édeskés és szúrós, kis semmitmondó illatocska. Másodszor tesztelem, most direkt egy rendes adaggal tettem a bőrömre, nehogy az legyen hogy túl kevés volt belőle első alkalommal és ezért nem tudott kibontakozni. Hát nem. Ebben én semmi szedret, semmit bogyós gyümölcsöt nem érzek, csak valami kis szúrós, szintetikus és egyben édeskés semmiséget.
Néha már kifejezetten kellemetlen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Néha már kifejezetten kellemetlen is.

narcissus

2017. május 18.

Megvettem, mert a leírás csábítóan hangzott... Valahogy mégsem estem szerelembe vele, és ez biztosan csakis az én hibám. Krémes, édes-gyümölcsös illat, tényleg nagyon különleges, de mégis... Nem is tudom, miért nem használom elégszer. Már az is megfordult a fejemben, hogy megválok tőle, ha lenne rá igény. De még adok esélyt neki :) Hátha beleszeretek mégis, hiszen nagyon kellemes illat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 18.

yudiger

2017. január 14.

Finom, kellemes illat (ebből pedig azért létezik jó néhány), de sajnos nem több. Nekem csalódás. Hatósugara nem túl nagy és a tartóssága sem igazán varázsolt el. Lehet, hogy tavasszal szebben fog muzsikálni a bőrömön, de egyenlőre csak három csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 14.

Krisztocska

2016. január 28.

Kicsit tartottam a szedertől, de sikerült meglepnie. Egy hihetetlenül finom, puha illat, ami mellett néha megcsap a szeder. Meglepően, de nem bántóan. Szintén nem a nagy hatósugarú parfümök közé tartozik, ami mindig szívfájdalmam, de lehet, mindegyik parfümjük ilyen... ? Nem tudom. Egy biztos: kellemes érzés ebbe burkolózni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 28.

bellehercegno

2015. augusztus 30.

Ha megfeszülök,sem tudok róla ódákat zengeni,egyértelműen csalódás volt.Valóban borotvahab-feelingje van,az biztos,hogy én nőként képtelen lennék viselni magamon.Férfi illatként meg nem elég karakteres.Tartóssága sem nyűgözött le,3-4 óra alatt elillant. 3 csillag,de csak mert L'Artisan! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citral, Hydroxycitronellal, Coumarin, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Anise Alcohol, Geraniol, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract