L'Artisan Parfumeur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: Pajzs, Módosítva: 2019. augusztus 22.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

1978-ban megjelent orientális illat, Jean-Francois Laporte alkotása.

Főbb jegyei: ámbra, pacsuli, vanília, geránium.

Ár: 9000 Ft + postaköltség , Eladó: Korsolya
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Megbeszélés alapján

csakmoni

Korcsoport: >54
2020. január 3.

Ez az illat ....olyan finom, puha, édes, könnyen viselhető, odabújós, téli melengető szépség. Néhány éve nagyon vágytam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 3.

Piri11

2018. január 10.

Hú, ő nagyon szép :) A második olyan L'Artisan, ami szeret engem :) A nyitása, ütős, és fűszeres. Majd nagyon gyorsan csitul, finomodik, de megmarad ez a fűszeresség, csak szépen a háttérben muzsikál. Valóban egy picit édesebb lesz, és púderes is, e miatt nagyon szerethető és hordható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 10.

elvanui

2017. október 26.

Milyen érdekes, hogy a legtöbb helyen a L' eau változat kap kevesebb visszhangot! Pedig az Extréme kicsit herbásabb, gyantásabb, nyersebb, én valahogy azt nem szeretem.
L'eau d'Ambre... A kedvenc ámbrám. Nagyon szép emlékek kötnek össze minket, a niche világában tett első lépések gyengédsége, csipkefinom kibontakozása, ölelés és meghittség van számomra ebben az ámbrában. Volt idő, mikor kicsit elhűtlenkedtem Montale ámbrása felé, de ma már tudom, hogy a maradandó értékeket Ő képviseli. Pihepuha, púderes-benzoinos, vaníliás, pöttynyit fűszeres indításával nagyon-nagyon simogató. Egy otthon, ahol szeretettel várnak, ismernek és ahol meleg ölelés mindig van elég. Nem bír egész napot, de mivel gyönyörűek a fejjegyei, olyan élmény újrafújni, hogy nem is bánom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

Kristie

2016. augusztus 19.

Nekem Ő egy finom édes ámbrás-púderes illat megfűszerezve egy kis vaníliával, ami valóban inkább a hideg téli napokra való, amikor jól esik a beleburkolózni a meleg illatos sálunkba. Tetszik, tetszik, de mégsem lett szerelem. A maradék kis fufumat feltettem eladásra, hátha valakinek kedve szottyan kipróbálni ezt a kis édes csemegét. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

galagonyanya

2016. június 29.

Ámbra kezdőknek, avagy bevezetés az ámbra világába - aki most ismerkedik a parfümökkel, és tetszenek neki az ámbrás illatok, feltétlenül próbálja ki. Persze ne most, a negyven fokos hőségben, hanem ősszel, télen, amikor igazán szépen muzsikál. Őszintén szólva, engem nagyon emlékeztet a Kenzo Amour-ra, mert igaz, hogy az első percekben inkább ámbrás, viszont később éppen olyan vaníliás tejberizses illata lesz, mint annak. Énnekem túlságosan édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Coumarin, Benzyl Benzoate, Citronellol, Geraniol, Benzyl Cinnamate, Limonene, Cinnamal