L'Artisan Parfumeur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2014. november 11.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: bors, kardamom, szerecsendió, rózsa, pacsuli, szantálfa, ámbra, benzoégyanta, vanília, mósusz, tonkabab.

Kreátor: Jean-Claude Ellena

angelina69

2019. január 6.

Ez az illat egy élmény. Mintha kilépnék a valóságból, valamiféle misztikus, mesebeli helyre, ahol éppen egy szertartás zajlik és mindenféle illatos növényt dobnának a tűzre. Egyszerre melengető, édeskés, a kezdetén friss és csöppet kesernyés. Aztán hirtelen megcsap valami enyhén mentolos illat, egy kicsit gyógynövényes. Nem harsogó, nem torokkaparó, inkább doromboló. Kellemes élményt nyújtott, de nem tartom valószínűnek, hogy üvegesben is kellene. Öt év alatt nem érnék a végére. Egyszerűen napi használatra nem való. Csak otthon tudnám elképzelni, egyfajta elmélyülést, megnyugvást társítok még hozzá. A Jasmin Noir L'Elixir-jével tudnám párhuzamba állítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 6.

nyuszo

2018. november 2.

Finom vaníliás-ámbrás púder.....
Igazi őszi komfortillat....
Elég bőrközeli.
Egy régi vaníliás füstölőmre emlékeztet az illata...
Füstös-vanília....

Update! Egyre jobban tetszik!
NEM kesernyésen ámbrás, inkább vanília-illat, egy kis füsttel...
Mint, amikor ősszel égetik az avart...
Igazi nagykabátos november-illat....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 2.

Finom vaníliás-ámbrás púder.....
Igazi őszi komfortillat....
Elég bőrközeli.
Egy régi vaníliás füstölőmre emlékeztet az illata...
Füstös-vanília....

Update! Egyre jobban tetszik!
NEM kesernyésen ámbrás, inkább vanília-illat, egy kis füsttel...
Mint, amikor ősszel égetik az avart...
Igazi nagykabátos november-illat....

csakmoni

2016. július 15.

Mintából próbálgatom. Isteni gyantás, fűszeres, édes, mégis üde illat.Igazi téli, melengető, de nem fojtogatóan rám telepedő szépség.Pont annyira púderes, hogy az legyen az érzés körülötted, te vagy ilyen jó illatú, nem a parfümöd.

A L'Eau d'Ambre most a Neroli Kincsesbányában jó áron kapható, más L'Artisanokkal együtt (pl. Tea for Two..). Lehet, hogy ez is eltűnik a kínálatból?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 15.

Marcsi66

2016. június 20.

Különös ismertetőjele van a parfümnek".ez rögtön kuckót épít,valahol belül,,és már költözne is,Hozzám,vagy bárkihez aki szereti,az ámbrát,Gyönyörűen fűszerezték ezt az illatjegyet,gyantás rózsaillat,téli varázslattal ( kardamon,vanília,szerecsendió,,,,) édes finomság,ami nem nyom el,csak kiemel.
Zseniális alkotás,rajtam sokáig érezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 20.

Zseniális alkotás,rajtam sokáig érezni.

egyboszorka

2016. május 28.

Nem az abszolút favoritom az ámbra, mint illatjegy, nagyon domináns cuccos, nehéz lehet vele dolgozni szerintem,de itt naggggyon sikerült dolog, ez a parfüm zseniális! Kifújáskor erősen borsos- szerecsendiós, már itt majdnem elaléltam, aztán amit produkál a bőrömön, az " egyfajta varázslat ". Gyantás rózsa, ámbra, szerecsendió első körben. Kardamom, vanília, ámbra, gyanta a végső sorrend. Így marad végig. Lehetne tartósabb, nem mondom, de ennél az illatnál egyáltalán nem érdekel. Télre kötelezően beszerzendő lesz, a legnagyobb kiszerelésben...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

galagonyanya

2014. december 11.

2015. november 5.: IMÁDOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Részletek: Az ő illatmintáját is Katától kaptam az Estée Lauder mellé ajándékba, fogalmam sincs, miért pont ezt választotta, de mintha tudta volna, mennyire telitalálat nálam ez az illat. Mostanában eléggé ámbramániás vagyok, és amikor őt kipróbáltam, tudtam, hogy nekem való. Az elején nagyon-nagyon fűszeres, aztán egyre szelídül, és ami marad belőle kb fél óra után, az tartja is magát jó sokáig, egy lágy, édes, ámbrás gyönyörűség.

Érdemes különben elolvasni ezt a véleményt: http://illatvadasz.blogspot.hu/2010/04/lartisan-parfumeur-leau-dambre-extreme.html

Nagyon szép illat! Nagyon kell!

2014. december 11.: Egy üveggel rendeltem belőle. Nem semmi... Csupán a kupakja olyan nehéz, hogy valakit simán fejbe lehetne verni vele :) És az illat maga a gyönyörűség. Minden cseppje, minden egyes molekulája tökéletes. És tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 11.

2015. november 5.: IMÁDOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon szép illat! Nagyon kell!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Linalool, Limonene, Geraniol, Coumarin, Citronellol, Cinnamal, Benzyl Cinnamate