L'Artisan Parfumeur

Ár:   27 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zsenike, az összetevőket feltöltötte: Lin, Módosítva: 2016. november 9.

Ár:   27 400 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejillat: bergamott, citrom, rózsaszín bors

Szívillat: citromfavirág, hársfavirág, jázmin, narancsvirág, tubarózsa

Alapillat: ilang-ilang, tubarózsa

Ár: 2200/4000 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt az eredeti parfümömből , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost
Ár: 3800.- postával , Eladó: ildinyo
Állapot: frissen fújt 10ml, Helyszín: Bp 13.ker, fizetés: postán maradóra küldés az árban

Burya

2019. július 4.

Azt a finom hárs illatot kerestem, amit kora nyáron lehet érezni, és mivel a tubarózsát is imádom, ez nagyon ígéretesnek tűnt. Vettem is belőle egy 5 ml-es kis fújóst, de még jó, hogy csak annyit... Sajnos ez nekem nagyon nem. Ha nagyon-nagyon koncentrálok, nyomokban néha felfedezem a hárs illatát (a tubarózsa egyébként erőteljesebb), de összességében inkább poshadt növény szaga van, mint virág. Ez eddig háromból a harmadik L'Artisan, amivel nagyon nem szeretjük egymást. Azt hiszem, nem is nagyon fogok többel próbálkozni. Szerencsére 2 óra után nyoma sem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Cloudberry

2019. március 24.

Én az Extreme verzióját ismertem eddig, most próbáltam ki a sima Eau de Toilette-et. Nagyon-nagyon emlékeztetett valamire, és baromira nem vagyok jó néha az összehasonlításban, ezért felcsaptam a Fragranticát, no lám, Avon Today Tomorrow Always. ÉS TÉNYLEG! Rajtam egy az egyben ugyanolyan, csak kicsit tartósabb. Finom virágos illat, igazi L'artisan minőség, tavaszra, hétköznapokra tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

VickyV

2019. február 3.

Alig vártam, hogy magam is fejest ugorhassak ebbe a parfümbe, kíváncsi voltam, hova ez a hype. És ezt azóta is keresem. Merthogy nem találtam. Bármennyire is kedves kis illat, nekem az első gondolatom egy tök régi szezonális Oriflame illat volt, ezek után pedig ugye esélytelen nem erre gondolni. El tudom mindemellett képzelni egy hosszú, festetlen hajú szeplős, ártatlan romantikus lelkű lányhoz, aki a pasztell színű ruhájában virágot gyűjt a tavaszi réten, de ez a lány nem csak hogy nem én voltam, de úgy érzem, nem is én leszek😁
Érdekesek ezek a L'artisan-ok. Egyik oldalon lenyűgöznek, a másikon meg nem értem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

msvelvet

2018. április 16.

Ez az illat maga a tavasz! Pont olyan, mint egy napsütötte tavaszi délután, a langyos szél virágillatot hoz, csivitelnek a madarak :) Én leginkább a hársfa virágot érzem benne, attól olyan zöld-ropogós az egész, fincsi! A tartóssága nem tökéletes, de ha fél nap után már nem érzem, akkor újra fújom, nálam ezzel nem veszít csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

nagyediterika

2018. március 26.

Ez egy olyan illat, amit -szerintem- az ember nem felejt.
Amit én érzek benne, hárs, jázmin, lonc és méz, valamint a tubarózsa elegye igazi tavaszias, napmelengette, bódító, balzsamos, romantikus, "napsárga" illattá varázsolja ezt a parfümöt.
Nagyon különleges. Ha nem tudnám, mi a neve, akkor is a pillangókra asszociálnék ezt szagolgatva. A napsütésben virágzó fák között, a zöld fűben, a virágos réten ugrándozó ártatlanságra, gondtalanságra...
Ráadásul rajtam még tartós is.
Nem mindenki fogja szeretni, ez is tény...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

Ez egy olyan illat, amit -szerintem- az ember nem felejt.
Ráadásul rajtam még tartós is.
Nem mindenki fogja szeretni, ez is tény...

Cintia04

2018. március 25.

Ezért az illatért még mindig teljesen odavagyok! Nekem nem kell hozzá évszak, télen-nyáron viselem amikor csak jól esik. Hidegben sokkal jobb a tartóssága és sokkal intenzívebb is. Tubarózsa és hársfa a javából, sok sok virág, frissesség, nőiesség, könnyedség, önbizalom és jókedv. Végtelen szabadság és a szeretet illata nekem. Megszépül a világ ha ezt viselem. Szerelmes vagyok ebbe az illatba.<3 :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

a12smuk

2018. február 8.

Igen,tudom én, Mielőtt megismertelek,....bizalmat szavaztam neked,de minek.Jázmin meg tubarózsa meg narancsvirág,meg romantika,filmes- sírós fordulatokkal....de nem nekem. Ezeket a virágokat mind szeretem,de ebben az esetben csak a lepke találó,de az telibe.Amit érzek, csak egy halovány kis lepkepukkantás,nulla tartósság-ami mondjuk nem lep meg egy Artisan esetében,mert rajtam mind ennyit tud,eddig egyetlen kivétel akadt-Nem is igazán akarok/tudok én itt elemezgetni semmit sem,mert ez amilyen szépen indult,a végére mintha elfelejtette volna,hogy meg is kell érkezni és nem kámforrá válni,valahol félúton,mielőtt megismerkedhettünk volna.....
Két csillag, de csak azért ,mert az a csíkos harisnyanadrág... az fenomenális:-))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 8.

kvin

2017. december 21.

Megpróbálok tárgyilagos lenni. Maga az illat minőségét, összetevőit tekintve kiváló választás. Annak, aki kedveli a könnyed, tavaszi/nyári virágosrét illatokat, az ettől el fog alélni. Az egész egy idilli tájkép, tényleg egy romantikus pillangókergetés, amikor szélborzolta, meglazult hajfonattal kacagva virágot gyűjtenek a szűz lánykák (jázmint, rózsát, gyöngyvirágot) ,száll a sok virágpor és könnyed vászon szoknyácskájukat fellibbenti a lágy szellő...Fú, nekem ez nagyon nem! Sem illatjegyeket, sem kémiát tekintve. Egyáltalán nem "zöldes", nincs frissen vágott, nyers fű (inkább a nyári nap szárította búzakalászok jutnak eszembe), nincs citrusos fanyarság vagy bors-pikantéria. Nekem túl egyszerű, túl ártatlan, túl virágos - a rózsát amúgy sem szeretem, van benne számomra valami orrfacsaró -, de nem akarom lehúzni, mert tudom, hogy amúgy egy remekbe szabott illat, csak nem én vagyok a célközönség. Hiába akartam négy csillagot adni, mert nem a parfüm hibája, de újra és újra ismerkedve vele sem tudom felhúzni, csak háromra. Rajtam sima húsvéti pacsuli kölni. Sajnálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

Rencsi93

2017. szeptember 21.

Én megvettem ezt az illatot kipróbálás után 2 nappal. Bár első fújáskor nálam is fejjegyként erős borsos, citrusos finom gyöngyvirág-jázmin illatot érzek. Az első próbakor az eladó hölgy a karomra fújta, szerettem nagyon. Idővel púderes, lágy fehérvirágos kicsit rózsás illat maradt, de nem tolakodóan virágos illat hanem kellemes, kifinomult. Jó őszi illat.
Tartósságát tekintve délutántól estig szépen illatozott és másnap reggelig ha megszagoltam, gyengén éreztem.
Amikor megvettem, a nő EdT-t adott el 100%ig biztosan,hogy én szerinte azt próbáltam. Most meg nagyon csalódott vagyok XD.. Magamra fújom és azzal 5 perc után el is illan....Összevan vizezve úgy érzem, nagyon de nagyon nem tartós. -1csillag. Nem az, amit kipróbáltam. Ha elfogy, akkor újraveszem a kisebb edp kiszerelését, remélem ugyanolyan jó lesz mint amit először fújtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Ferita

2017. május 17.

Rajtam sajnos nagyon erősen indul. Töményen virág illata van. Sajnos nem tudom elviselni ha valami ennyire erősen csak virágos illat. Ez nem az ő hibája,mert egy szép illat lenne,de meghagyom másnak :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.