L'Artisan Parfumeur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rata.sum, Módosítva: 2013. április 8.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Ár: 15.000 , Eladó: Ellen120
Állapot: 50/30 ml, Helyszín: --, fizetés: --

GNóri

2018. január 16.

Jaj, nem, nem és nem. Az illatjegyei nagyon felcsigáztak, de rajtam csak bors, és semmi más. Nem érzem a mézet és a tejet, nincs benne semmi mélység, finomság, számomra egyáltalán nem pikáns, inkább férfias, agresszív.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

elvanui

2017. október 11.

Ah, ősz... Lángolni látszó narancssárga falombok, talpam alatt mindig finom ropogás, az ég olyan kék, hogy a szemem belefájdul, avar-alma-fűrészpor-finomfüst-illatok, és a Pikáns Bors. Annyira tökéletes ilyenkor, az édes- tejes-diós és csípős-borsos-fás-sós kontrasztjaival, selymes és érdes, mint az október maga. "Október van, se fény, se árpalé,/ Arany sörét az Úr kihörpölé. Igen, ennyire jó. Miért nem vettem még?! Úgy érzem, most már mindenképpen kell valamennyi. Minden évben rájövök, hogy tökéletes őszi illat. Aztán nem lesz belőle semmi, pedig ezt jólesne kicsit túltolni, nem dekantból pöntyögtetni. Fogadok, hogy úgy még diósabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

Ria13

2017. március 20.

Ez is nyomokban emlékeztet a véleményem szerint a valaha megalkotott egyik legcsodálatosabb és kb. 10 éve megszüntetett Issey Miyake illatra. A Le Feu D'Issey azonban kevésbé volt borsos...Ez picit agresszívvá válik rajtam, nem ölel puhán, lágyan körbe, hanem leszáradás után is borsos-fűszeres marad..A mézes-tejes vonulatát nagyon szeretem, de az igen hamar elillan.Nagyon szerettem volna szeretni és az Issey Miyake csodálatos illata utáni vágyakozásomat betöltő kis csodaként hordani, de sajnos csak egy románc volt a miénk a L'Artisan amúgy remekművével. Azért megérdemli az 5 csillagot, mert rendkívül különleges illat...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

csakmoni

2015. április 5.

Nagyon egyedi, érdekes illat. Illatemléket idéz fel, apósom boszorkánykonyháját, ahol darabolta, szárította és darálta a pirospaprikát. Keveredik az édesnemes és a csípős:) De miért érzek paprikát? Egy kicsi bors, de tej és méz sehol. Inkább férfiillat nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 5.

rata.sum

2013. március 29.

Hú, de szerettem, sajnos már elfogyott.
Tejes-mézes illat borssal, nagyon komfortos, nem tolakodó. Úgy különleges, hogy közben nincs benne semmi extrém.
Hűvösebb időben, de nem hidegben szerettem a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

Hú, de szerettem, sajnos már elfogyott.
Hűvösebb időben, de nem hidegben szerettem a legjobban.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Linalool, Limonene, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamal, Citronellol, Geraniol