L'Avanté

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Malachite, Módosítva: 2016. április 11.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Könnyed textúra a könnyű eldolgozásért. 98% védelmet nyújt az UVB sugarak ellen, és az elérhető legmagasabb védelmet nyújtja az UVA sugarakkal szemben, megakadályozva a bőr foltosodását, a fény bőröregítő hatását, a bőr idő előtti szerkezeti károsodását, kiporosodását és fájdalmassá válását. Chardonnay szőlő kivonatot tartalmaz, melynek biomolekulái antioxidáns hatással bírnak, így hozzájárulva a bőr védelméhez.

Malachite

2016. május 3.

Nem nagyon tudom mit gondoljak erről a termékről. KB 1500 Ft-ért jutottam hozzá, és reméltem hogy egy könnyű textúrájú fényvédő lesz, de egyáltalán nem az... :) Kifejezetten erősen hidratál, így csak száraz, nagyon száraz bőrre ajánlanám, el is ajándékoztam a páromnak aki örömmel konstatálta férfiember létére hogy jééé nem húzódik a bőröm és nem is fehér az arcom ettől! (igyekszem minél több dolgot megtanítani neki a helyes bőrápolásról, már tudja mi fán terem a fizikai fényvédő, így büszkén jelentem jól haladunk, ;). A fényvédelem amit nyújt szerintem teljesen korrekt. A Pumpás kiszerelés higiénikus és nem dugul el, nem akadozik. A retinaverő narancssárga tubus dizájn ugyan igényel még némi átgondolást, de annyi baj legyen.... :'D. Szerintem jó eséllyel én leszek az egyetlen kremmániás aki valaha kipróbálta ezt a kolumbiai terméket, de gondoltam legyen nyoma ennek is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Antioxidánsok: BHT, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Cyclomethicone

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Cetearyl Alcohol, DI-PPG-3-Myristyl Ether Adipate , Propylheptyl Caprylate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Isohexadecane, Cyclomethicone, Squalane
Emulgeálószerek: Xanthan Gum, Cetearyl Alcohol, Dicetyl Phosphate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Sorbitan Olivate, Polysorbate-80
Fényvédők: Octinoxate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Ethylhexyl Triazone, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Titanium Dioxide, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Cyclomethicone, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Xanthan Gum, Ceteth-20 Phosphate, Dicetyl Phosphate, Potassium Cetyl Phosphate, Polysorbate-80
Tartósítószerek: Chlorphenesin, BHT, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Methylisothiazolinone, Polyaminopropyl Biguanide

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

PVP 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Squalane eo 1 0