L' Erbolario

Ár:   8190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Morci, az összetevőket feltöltötte: Kamilla80, Módosítva: 2018. november 29.

Lelőhely:   Myropolium

Piros grapefruit, lime és sárga mandarin jegyében A pezsdítő kölnivíz derűt keltő erejét a pompás és ragyogó gyümölcsökből nyeri. Minden használatával déligyümölcsök illata vesz körül bennünket egész napon át.

mlnda

2020. március 23.

Anyukamnak vettem meg ajandekba, nagyon szerette. :D Alapbol szereti a citrusos illatokat.
Tenyleg kellemes, en is kiprobaltam. Az ido mulasaval a citrusos illatot egyre inkabb felvaltja valami mas, tompabb illat.
Egyetlen gondom van vele csak, hogy nem tart tovabb 4-6 oranal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Egyetlen gondom van vele csak, hogy nem tart tovabb 4-6 oranal.

Morci

2012. július 3.

Nagyon kellemes illata van, nyárra remek választás, már ha valaki szereti a citrusos kategóriát. Egyetlen bajom van vele, hogy nem elég tartós az illata, holott a leírás egész napos hatást ígért. :-)
Viszont a márka előtt le a kalappal! Én a webáruházukból rendeltem, pont ingyenes házhozszállítási akciójuk volt. A csomagot már másnap megkaptam, tele rengeteg termékmintával, ami egy kozmetikum mániásnak teljes extázist tud okozni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Laci

2012. május 17.

Ennek nagyon jó illata van. Nem az a fejbevágó Cif mosogatószeres citromillat, hanem édeskés, a grapefruittal kiegészülve pedig igazán feldobja az embert a forróságban. Én a Myropoliumban szoktam venni az Erbolariokat, ezt is ott szaglásztam először.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate