L' Erbolario

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: memyselfandi, Módosítva: 2019. március 5.

Lelőhely:   Myropolium

A Dolcelisir egy bűbájosan édes, likőrös illat, finom, és értékes gourmand nedű.

Fejjegy: bergamot, narancs, karamel, rum
Szívjegy: jázmin, olasz szalmagyopár (üvegén is felfedezhető), gyöngyvirág, fahéj, nádcukor és kakaópor
Alapjegy: pacsuli, vanília, benzoin, tonkabab, ámbra és pézsma

TrkBrb

2019. március 20.

Egyik kedvenc parfümöm, ezért mikor megtudtam, hogy már nem gyártják, minden követ megmozgattam, hogy az utolsó darabok egyikéhez hozzájussak. Fahéjas, fűszeres, édes. :) Szerintem különleges. Nem olyan egyen parfüm, mint amikkel mostanában találkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

googles

2019. február 1.

Update: beszereztem tavaly telen, krem es illat formaban is. Tovabbra is szeretem. Ha valaki eros, fuszeres, edes illatra vagyik, mindketto hatosugara es tartossaga is kivalo. Alig kell fujni belole es erezni ezerrel. A krem illata is szupereros!

Nekem nagyon bejon telen. Edes, fuszeres, nekem a cukornadat ideze es a fahejat. Finom, elfogadnam :) igy az osz kozeledtevel egyre jobban vagyom a kicsit melegebb, fuszeresebb, edesebb illatokra.
Update: meg vagyok orulve ezert es alig varom, hogy megvehessem!!! Sajnos sok illatom van es parfumstop meg egy ideig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 1.

krémparádé

2019. január 29.

Valami ütősebbet vártam ettől az illattól, mélységet és édességet, fincsi karamellt fűszerekkel megspékelve. Számomra, rajtam szilvakompót egy kis fahéjjal és kelleténél több rumesszenciával. Nosztalgiának jó, mert hiányzik a nagyi szilvakompótja, de eddig egyszer mertem csak nyilvános helyen viselni. Aránylag kellemesnek éreztem a kinti hideg levegőn, de azért megfordult párszor a fejemben, vajon mások orráig mi jut el, mert párszor felsejlett belőle egy kis szeszkazán feeling. A sok izgalmas jegy ellenére eléggé egyszerűcske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Chootie

2016. október 2.

Szappan és testápoló formában nagyon szerettem az illatot, de valahogy parfümben nem ugyanaz. :( Füstös-dohos, odaégett cukrozott szilvás buké, némi dohánnyal és savanyú altónusokkal. Ehez nem vagyok elég gourmand...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

sandra1629

2016. szeptember 25.

Fanrasztikus és különleges illat. A kedvencem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Fanrasztikus és különleges illat. A kedvencem!

3tara2

2016. március 26.

Szeretem! Számomra a Meharées testvére - csak ez édesebb!
Nagyon tartós illatról van szó! Édes,patetikus,költői,szárnyaló!
Annyira érdekes,mert rajtam a nádcukor és karamell mellett leheletnyi mentol is érezhető. Valószínű a bergamott miatt,ezt itt olvastam.
Szóval még mindig van csepp mentolszagom és ez az édessel valami mesés! 😊
Nappalra és estére is viselhető! Nagyon köszönöm Briginek,hogy megvehettem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 26.

Szeretem! Számomra a Meharées testvére - csak ez édesebb!
Nagyon tartós illatról van szó! Édes,patetikus,költői,szárnyaló!
Szóval még mindig van csepp mentolszagom és ez az édessel valami mesés! 😊
Nappalra és estére is viselhető! Nagyon köszönöm Briginek,hogy megvehettem!

a12smuk

2016. március 19.

Az én bőrömön ez valami borzasztó káosszá alakult,mint, amikor a négyéves:
- "sütit csinálok!' felkiáltással a konyhában található alapanyagokat- fahéj,rum,alma,cukor ,kakaó,narancshéj,vanília,meg a jóég tudja még mi...-elégedett mosollyal az arcán összekutyulja......lehet,abból jobb sül ki,mint ez:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 19.

Az én bőrömön ez valami borzasztó káosszá alakult,mint, amikor a négyéves:

Piri11

2016. január 30.

Nagy bajban vagyok ezzel a parfümmel, mert az egyik pillanatban gyönyörűnek érzem, utána pedig csak fahéjas almás sütinek. Amikor legelőször fújtam magamra itthon, akkor a párom megkérdezte, hogy "Sütöttél valamit? Olyan almás süti illat van." Sajnálom, de én nem akarok almás süti illatú lenni. Amikor egyébként nem süti, akkor finom melengető kicsit kakaós illatú. Úgy sajnálom ... Feltettem eladásra. Tartóssága rajtam kb. 5 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 30.

laracroft

2016. január 3.

Rajtam egy az egyben fahéjas alma illata volt, semmi rafinéria, csak ez a tipikus karácsonyi fahéjas-almás mécses illat. Közepes hatósugárral és tartóssággal. Sajnos a párom rosszul volt tőle, ezért túl kellett adnom rajta.... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Dormir

2015. november 21.

Nagyon finom, minőségi illat! Első szippantásra kicsit erős, rumos, fahéjas cukor. Télre, hideg időben igazi csemege. Egy kis idő után enyhén csersznyés, dohányos, lágyabban édes zamata is észlelhető. Nekem totál egy rummal meglocsolt karamellizált cukorsüveg, egy valódi, régi fabútorokkal berendezett, bőrgarnitúrás, kandallós szobában, ahová bekúszik a fahéjas süti illata. Van hangulata!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate