L' Erbolario

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: memyselfandi, Módosítva: 2019. március 5.

Lelőhely:   Myropolium

A Dolcelisir egy bűbájosan édes, likőrös illat, finom, és értékes gourmand nedű.

Fejjegy: bergamot, narancs, karamel, rum
Szívjegy: jázmin, olasz szalmagyopár (üvegén is felfedezhető), gyöngyvirág, fahéj, nádcukor és kakaópor
Alapjegy: pacsuli, vanília, benzoin, tonkabab, ámbra és pézsma

illatvarázs*

2013. szeptember 21.

Nekem a Dolcelisir indulásnál rumos-fahéj és elég sokáig mást nem is érzek. Hosszú órák után tűnik csak el ez fejbekólintóan intenzív illat, aztán a leszáradás vanília fagyi, karamell öntettel lesz rajtam. Engem nem győzött meg, pedig szeretem az ilyen gourmand illatokat. Ultra-űber tartós, mínuszokban lehet az igazi, akinek bejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

mstindigo

2013. szeptember 20.

Csajok, velem valami gond van. Bementem a Myropoliumba. 3 félét fújtam végül magamra, köztük ezt. Egyik se jött be, sőt... :( Ez olyan volt nekem, mint egy fahéjjal megszórt meleg, cukros kakaó. Mivel utálom a fahéjat, és laktózérzékeny vagyok, így évek óta nem ittam meleg kakaót, elfogyott a parfümmel való kompatibilitásom. :( Kár... Néha azt hiszem, sosem találom meg az illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

encimokus

2012. november 9.

Sajnos nincs olyan jó orrom, hogy kiszagoljam az összetételét, és parfümről rettentő nehéz írni, teljesen szubjektív, kinek mi tetszik. Aki szereti az édes illatokat, annak biztosan tetszeni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 9.

memyselfandi

2012. szeptember 19.

Két napja tesztelem magamon és... lassan úgy döntöttem, hogy imádom :) A teszteren először a fahéjat, kakaót és a nádcukrot éreztem, de kellett :) Most magamon már második napja inkább a rumos-szilvás jelleg dominál. A szilvát szerintem a rum miatt érzem bele. Egyébként imádom az illatát, ízét, bármi szilvásat kipróbálok, megeszek, megiszok :) Ez a parfüm rajtam olyan, mintha egy rumos-szilvás-porcukros sütistálat borítottam volna magamra.
Nagyon édes, de nem fullasztóan és émelyítően, hanem olyan cukrosan, sütisen :)
Hűvösebb időben lesz nagyobb durranás, a hideg téli napokon, de nálam már most 5-ös, nem bántam meg, hogy megvettem, sőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Nagyon édes, de nem fullasztóan és émelyítően, hanem olyan cukrosan, sütisen :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate