L' Erbolario

Ár:   9850 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, az összetevőket feltöltötte: Piri11, Módosítva: 2019. október 22.

Lelőhely:   Myropolium

Fehér bazsarózsa, ezüst tű, Fehér Sárkány gyöngye: lenyűgöző nevek, amelyek tele vannak könnyedséggel, egy édes és érzékeny illat együttese, amely a Fehér Tea különböző fajtáit összesíti. Fehér színe a ritkaság (egy évben csak kétszer és csak két napig szedik), a tekintély (hitték, hogy hallhatatlanságot kölcsönöz), és a nyugalom szimbóluma. A Fehér Tea gyengédsége, páratlan illata az intimitást és spiritualitást fejezi ki.

csakmoni

Korcsoport: >54
2017. március 19.

Nagyon erősen dominál benne a fehér tea, de hamar megjelennek a gyümölcsös jegyek. Nincs benne semmi nőies, "parfümös" érzet. Ez egy kellemes, pihentető, aromás illat, jó beleszippantani, komfortos, de ebben az őszi időszakban én csak itthonra tudom elképzelni. Meglepően intenzíven és sokáig érzem magamon. Lehet, hogy nyáron nappali illatnak is jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 19.

zita.czinege

2016. február 4.

Szeretem :) Ez számomra egy energiabomba. Tiszta fehér tea, semmi más! Igazi frissítő télen-nyáron. Tartóssága nem a legjobb sajnos, de annyira nem is bánom, mert csak a pörgős időszakokban tudom magamon elképzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 4.

Laci

2012. február 29.

Nagyon kellemes, ma szagoltam. Először friss szénára emlékeztet, aztán lesz kicsit fanyarabb, teásabb illat. Unisex szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 29.

Ayla

2012. február 1.

Nagyon tartós és intenzív, erőteljes illat - az igazság szerint nekem túl intenzív is. Natúrkozmetikum lévén az üvegcse dizájnjával kapcsolatban nincsenek nagy elvárásaim, de az átlátszatlan fehér üvegben azért az zavaró, hogy nem lehet tudni, mennyi parfüm van még az üvegben. A márka többi illatához hasonlóan nagyon tömény, szerintem egy életre elég lesz egy üveg még rendszeres használat mellett is. A reggel befújt parfüm még este is jól érezhető, az illat maga kellemes, nem túl virágos, de nekem hiányzik belőle a kifinomultság, ami pl. a nagyobb francia parfümtervezők - igaz, nem natúr - parfümjeit jellemzik. Azoknak lehet jó választás, akik nagyon környezettudatosan élnek, vagy akik sok kemikáliára allergiásak. A szupertartós illat és az összetevők miatt négy csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 1.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract