L' Erbolario

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nessy, Módosítva: 2012. december 14.

Lelőhely:   Myropolium

Unisex borostyán illatú parfüm, zselés állagú, golyós kiszerelésben (15 ml).

Illatjegyei: grapefruit levél, borostyán nedv, pisztácia

Laren

2018. július 10.

Nagy szerelem volt, kár hogy megszűnt :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Nagy szerelem volt, kár hogy megszűnt :'(

noori

2015. március 4.

Eleinte mindig legyintettem rá, hogy nagyon jó, persze, de túl citrusos. Nem tisztítószeres-szúrós, vagy frissen facsart citrom/narancs/grapefruit-lé citrus, hanem tényleg olyan "leveleivel szagolgatni a gyümölcsöt" citrusos. Szóval noha tetszik amit az elején mutat, legjobban a leszáradását szeretem, amikor ez a citrusos illat a háttérbe húzódik (azért még jelen van), valami enyhe melegséget adó fás jeggyel, legalábbis az én orrom érez benne valamit, ami kordában tartja a hűvös borostyánt. A borostyán pedig annyira finom, zöld és hűvös, imádom :) tavaszra és nyárra tuti befutó lesz, de még a melegebb őszi napokat sem tartom kizártnak, vagy télen kicsit tavasz-iránti nosztalgiából fújni belőle.

Hatósugara szolid, tartóssága átlagosnak mondható (kivéve persze, ha úszunk benne, de akkor melyik parfüm nem lesz lerobbanthatatlan és tolakodó?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

freegid

2015. január 17.

Meleg, krémes, pisztácia illatú. Viseltem már hidegben és melegben is, megállja helyét bármikor. Szeretem az ilyen jó minőségű parfümöket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 17.

gilmorelany

2014. augusztus 16.

Teljesen véletlenül botlottam bele, egy kolléganőmmel betévedtünk a Szt. István körúti boltba, és ott kezdtem el szagolgatni az illatokat; először a 3 rózsással szemeztem (végül abból szappan lett), de belebotlottam ebbe, és rögtön megbabonázott, én hasonló illatot nem éreztem még korábban, először ebből is csak a szappant szaglásztam meg, majd végül úgy döntöttem, hogy kell ez nekem kipróbálásra; akik eddig érezték rajtam, nagyon dícsérték, egyetlen bajom, hogy annyira nem tartós, vagy csak én nem érzem már :) 3-4 óra után jön 1-1 kenés a nyakra és a 2 csuklóra... ettől függetlenül 5-ös.... a többit is megnézem majd :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

ildi74

2013. július 28.

Az idei nyári kedvencem! A fújós változatát vettem, mert azonnal szerelem lett, és éreztem, hogy sokat fogom a kánikulában használni. Citrusos-zöld illat. A környezetemben is mindenkinek tetszik. A bőrömön 2-3 órán át érezhető, én szoktam fújni a hajamra, ruhámra is, ott sokkal tovább megmarad. Van benne valami különleges rafináltság a leszáradása során, amely nagyon érdekessé teszi a citrusos kezdet, zöld illatba történő áthajlását. Én egy kis teás akkordot is érzek benne. Csak ajánlani tudom! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 28.

encimokus

2013. július 28.

Nekem is a golyós változat van meg. Friss, igazi zöld illat, akár férfiaknak is el tudom képzelni. A csuklómra kentem belőle, egy-két órát marad csak meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 28.

lolka75

2013. április 27.

Nagyon tartós, de mégis könnyű. Engem valahogy az Hermes Un jardin sur le Nil illatára emlékeztet. Amíg Hermesről a zöldnek egy tiszta, világos árnyalata, addig a Hederáról egy pasztellesebb, lágyabb változat jut az eszembe :) Nekem inkább délutáni esti illat, 5 csillag, bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 27.

unicole

2013. január 24.

Ma megvetten!!! Óhh, mily isteni illat, különleges, finom, friss, zöld, egyszerűen beleszerettem úgy, ahogy van:) Olyan, mint egy tündér! Nekem nagyon tartós, sőt, kentem a csuklómra 5 órája, azóta elmosogattam és még mindig intenzíven érzem!!! A csomagolása, a kis tok, a kis borostyán nekem nagyon tetszik, ötletes!!! Az eredmény:*5:))) Megszagoltam az ibolyát, az nem az én illatom, de a pipacs és a körtés, na az IGEN;) A következő a körtés lesz..., aztán a pipacs:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 24.

Laci

2012. december 22.

Erdei séta egy párás reggelen. Régen találkoztam ennyire kellemes, zöld illattal. Nagyon szeretem az ilyen típusú illatszereket, melyek közelebb hoznak a természethez, nem burkolnak valami nehéz, súlyos, fojtogató felhőbe, mert ez sokszor nem esik jól. Ha feltöltődésre, nyugalomra vágyik valaki, vagy esetleg egy dolgos napnak néz elébe, ne felejtse el magával vinni, mert bizony mondom csodát tehet, mikor azt érezzük, hogy mindennek vége, nincs tovább. A parfüm változata szintén kiváló, de a hölgyeknek ez a roll-on praktikusabb megoldás. Igazi frissítő tavaszi zápor egy szép retikülben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 22.

Nessy

2012. december 15.

Nagyon-nagyon-nagyon kellemes illat, a pisztácia krémes illata jön elő először női bőrön, férfin ez nem igazán érvényesül. Szép, frissítő, zöld illat, a borostyán súlyosságával. Mindkét nemnek ajánlom kipróbálásra. Megfelelően tartós, egy pici kenegetés után kb. 2-3 órán át lehet érezni nagyon intenzíven, de utána is tartja magát még jó pár óráig, az árát pedig ilyen teljesítmény mellett megéri. A doboza nagyon igényes, maga a parfüm kis bársonytokban várja a gazdáját, mellette egy mű borostyán ág is helyet kapott(amit mondjuk nem igazán értek). Nem természetes parfüm, mint ahogy az a márkától elvárható lenne, viszont a megfelelő ár, és a jó minőség miatt megadom az öt csillagot rá. Akik natúr parfümöt keresnek, azok sajnos csalódni fognak benne ilyen összetevők mellett. TM Womanityvel rétegezve csodás!!!! Önmagában is imádnivaló. Legtöbbször ezt használom, mióta megvettem, pedig négy másik parfümöt is beszereztem a hónapban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate