L' Erbolario

Ár:   7300-8300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. március 13.

Ár:   7300-8300 Ft
Lelőhely:   Myropolium

A Méharées termékek sora tartalmazza a sivatag értékes kincseinek összes tulajdonságát. Egy fűszeres és érzéki illat, mely megigézi az elmét és az érzékeket.

Illatjegyek:

Fejjegyek: bergamot, narancs, rózsa, fahéj

Szívjegyek: cédrusfa, guaiac fa, pacsuli, szantálfa

Alapjegyek: vanília, ámbra, pézsma

Állapot: 50 ml/ kép, Helyszín: --, fizetés: --

Szofijaa

2020. január 21.

Legrövidebb parfümvásárlásom.
Bementem az éppen nyíló myro... üzletbe megszagolni egy mirhás alapillatot, mellékesen leteszteltem ezt is, mert írták fr... oldalon, hogy hasonlít a Lempicka L-re. És tényleg hasonlít, hideg csuklóra fújtam...5 percen belül megvettem. Az utcán még fújtam magamra párat és szinte könnybe lábadt a szemem, eszembe jutott a forgalomból kivont L. :(
Hazaérve a melegben már másabb, fahéjasabb, nehezebb., én a rózsát is kiéreztem. Szerintem egyszerű, társaságban biztonságosan viselhető illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

Legrövidebb parfümvásárlásom.

Zsedit

2019. december 28.

Karácsonyra érkezett, kibontás után kicsit aggódtam, nagyon nagyon fűszeresnek, émelyítőnek hatott. Sok erős illattól migrénem van, először ez ugrott be, viszont bőrön egészen más. Leszáradás után olyan változásokon megy keresztül... Még próbálgatom, de téli kedvenc lesz úgy tűnik!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

Anett0721

2019. február 11.

Ma szereztem be egy tündéri krémmániástól (innen is köszönöm Vica :)), lenyűgöző illat, ezer meg ezer éve keresek már ilyen szantálos, keleties csodát.
Őt is jellemzi az az érdekes kettősség, ami számomra a Kenzo -Jungle-t is, miszerint egyrészt fülledt keleti bazársoron is tökély (volt részem Mumbai-ban ilyenekhez) de egy budapesti karácsonyi vásáron is mínusz 10-ben. Hordanám egy júliusi, perzselő egyiptomi piramis-túrán is, de a szívemhez ugyanolyan közel áll (ha nem közelebb..) ezt az illatot elképzelni egy betlehemi jászol előtt Karácsonykor, amikor a Kisjézus elé teszik a tömjént, mirhát :) Mesés, semmi kétség!

Upd. 2019. jan.: Hm, rajtam - mint kiderült - ő is fordítva működik. Hidegben émelygést és fejfájást okozott végül, ellenben nyáron hűsít, mint egy oázis! Ez egy igazi nyári, perzselő álomillat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

Doryen

2018. december 3.

Megtaláltam Álmaim Illatát (remélem)!:)))
Elsőre - papírra fújva - pacsulisnak tűnt,de ez nem szegte kedvemet. A csuklómon a következő órákban, percről percre új illatot és élményt adott. Fűszeres, szantálos, egyedi illat. Kicsit unisex, ez igaz, de engem nem zavar. KELL!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Megtaláltam Álmaim Illatát (remélem)!:)))

SSSAAA

2018. augusztus 7.

Rajtam nagyon hasonlít az Yves Rocher Voile d'Ambre parfümre. Egy kis idő után édesedik be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

dalma92

2018. május 31.

Juhú, ma vettem át a postán! :) Naggggyon finom! Engem a narancs vágott orrba elsőre, de már kezd melegedni az illat. Tényleg uniszex, fűszeres.... na végre, ez egy jó vétel volt. Később írok még.

Elmenne simán egy luxus autó illatosítónak is.
Az illat pont olyan mint a kupakja (élőben, nem az itteni képen). A színe, a tapintása, a fénye, ahogy ráilleszkedik az üvegre.
Selymes-bársonyos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Elmenne simán egy luxus autó illatosítónak is.
Selymes-bársonyos.

Torpece

2018. május 29.

Sokkal fűszeresebb, édesebb illatra számítottam, az elvárásaim sajnos nem teljesítette. Számomra olyan, mint a Helan Tonka, de nem teljes egészében, csak ez villant be elsőre. Írtam arról is véleményt, végeredményben kókuszos naptej illathoz hasonlítottam azt, ezt valami másnak mondanám. A kicsit fás jegyek mellett nekem valami savanykásság jött elő, abszolút nem mondanám nőiesnek és sajnos nem is tudtam elviselni magamon. Örülök, hogy azért nagyon sokan szeretik, lehet én vagyok a ritka kivétel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 29.

ZitaBalaton

2018. február 2.

Az örök kedvenc L'Erbolario illatok. Fűszeres, figyelemfelkeltő (munkatársaim szavaival élve: "Már megint fahéj-csíkot húzol a folyosón), elegáns. És tuti nem jön szembe veled lépten-nyomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

eannamaria

2018. január 14.

Édes , fás , fahéjas-fűszeres illat , ámbrás , melengető, kifejezetten hidegben kívánom én is . Szerencsére a pacsulit nem érzem benne . Szerintem tökéletesen uniszex .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

googles

2017. december 21.

Update: ez a kattanásom még mindig nem múlt el pár hónap alatt. Szeretném beszerezni ezt az illatot is. Most erről álmodom.

Isteni igy osszel es a Dolcelisir mellett erre is rakattantam most. Mivel a kattanasok neha elmulnak, most kicsit turelmet eroltetek magamra (illetve parfumstop van eppen), hatha utana letisztul a kep, melyik illat is legyen a kovetkezo. Most szerencsere van 3-4 versenyzo! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Coumarin, Limonene, Cinnamal, Citral, Eugenol, Citronellol