L' Erbolario

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beautifullife, az összetevőket feltöltötte: Kíváncsi Fáncsi, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Fényvédők

Egy kellemes állagú krém, mely hatékonyan szűri az UVA és UVB sugárzást. Világos, érzékeny és könnyen pirosodó bőr esetén, valamint a gyerekeknek kifejezetten ajánlott a használata, főleg a napozás első napjaira, Gazdag összetevőiben a fényvisszaverő képességet négy különböző szűrő biztosítja. Értékes természetes eredetű alkotóelemei: folyékony jojobaviasz, mely a szél, a só és a meleg szárító hatása ellen véd; kókusz és olivaolaj, melyek a bőr öregedése ellen védenek; aloe vera gél, ami puhít, hidratál és frissít.

Bőrsemleges pH értékű. Hipoallergén. Érzékeny bőrön tesztelt.

Nuvola

2018. április 18.

Ajándékba kaptam, máskülönben sosem kerül birtokomba. Büdös, ragacsos kenőcs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 18.

Ajándékba kaptam, máskülönben sosem kerül birtokomba. Büdös, ragacsos kenőcs.

beautifullife

2013. június 16.

Ajándékba kaptam és mivel az általam használtakhoz képest drága,valamint természetes anyagokat tartalmaz,úgy gondoltam elhasználom.Eddig arcra próbáltam,mert azt jobban féltem a sugárzásoktól,viszont a barna bőrömön eloszlathatatlanul fehér.A struktúrája is nagyon tömör,a védelmét pedig nem tudom teljesen osztályozni,mert a bőröm életemben talán kétszer égett le.Mivel még csak nyár elején vagyunk,így biztosan lesz alkalmam tüzetesebben összeismerkedni vele.Addig kap egy hármast,mert az eddig tapasztalatok alapján nem érdemel többet.

Végül a kukában landolt.Egész testre lehetetlen kenni,mert még az arcon is egy csomó macera eloszlatni.Olyan mint a gipsz..hófehér és maszkot képez az arcon. Nagyon kényelmetlen viselet és ezenfelül erős szaga vagy illata van.. kinek ki,nekem inkább szagnak minősült.Akárhogy akartam,nem jött be.Hidratálóval nem próbáltam keverni,mert egyrészt állítólag nem szabad,másrészt akkor már nem is lesz 50 faktoros.Hihetetlen,hogy ennyi pénzbe kerül és kenterbe veri az ezer párszáz forintos SunDance vagy SunOzon. A kukába pedig végül azért került,mert még a legvilágosabb bőrű ismerősömnek sem kellett miután kipróbálta a kezén.Nem tudok pozitívumot mondani,csak az összetevőit.
Szóval még egyszer szembesülnöm kellett azzal,hogy olcsó húsnak nem híg a leve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

Szóval még egyszer szembesülnöm kellett azzal,hogy olcsó húsnak nem híg a leve.

Nessy

2013. június 15.

Egyszer használtam mindössze, mert nem volt nálam más fényvédő, csak ez, egy kis minta formájában. Tömör, mintha valami maszkot viselnék, úgy fojtogat, ragacsos, fehér marad, szóval esélytelen hogy megveszem. Ki is dobtam a maradékot. Rettenetesen mutatott a bőrömön. Strandolásra a Hawaiian Tropic vált be a legjobban, utcai fényvédőnek(meg strandra is kiváló, csak ott jól esik a trópusi naptejillat) és arcra az Avène! Klasszisokkal jobbak és még csak nem is drágábbak. Mivel a védelemmel nincs baj, csak az érzéssel amit okoz, ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.