L' Erbolario

Ár:   8650 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Chootie, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2021. október 5.

Lelőhely:   Myropolium

Hortenziával, vaníliavirággal, ylang ylanggal, fehér mohával

Illatok koncentrált együttese, amelyek egymást körbefonva nyílnak és virágzanak, ahogyan buján kihajt a csodálatos hortenzia is: a legfinomabb, legkönnyebb, vonzó és csábító illatokat árasztja, így közvetíti a nőiség valódi bűverejét.

Ár: 10.000 Ft+ posta , Eladó: stodra
Állapot: 50 ml, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen
L'Erbolario Ortensia EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Freesia

2019. szeptember 25.

Sammy jóvoltából már nekem is van ilyenem :-) Köszönöm <3 Érdekes, hogy mennyire más és más az orrunk, bőrkémiánk... nekem sem a L'Eau Cheap and Chic, sem a Kenzo Flower nem ugrik be róla. A Moschino rajtam durván bepézsmásodott, pedig ígéretesen indult, a Kenzo pedig, hát, őt is szeretem -leginkább a hozzá köthető emlékek miatt- de az én orromnak egy egész más világ, erős, karakteres, ezer közül is felismerhető. Ez a hortenzia rajtam döbbenetes módon először egy az egyben Hermes Hiris, majd bő negyed óra után átmegy egy nagyon diszkrét, kedves, megnyugtató öblítős-púderes illatba. Gyermekem szerint babapopsitörlő illata van, de abszolút bóknak szánta, a családom női vonulata odavan a szappan/púder/öblítő/popsitörlő/Sanytol és egyéb illatokért :-DD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

sammy

2019. május 24.

Na, ez a nekem való nőies illat, végre, végre! Finom, kedves, melengető, púderesen virágos. Nem tarolja le a fél emeletet, de meghitt randira biztos hatásos ,)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

BarabasEdina

2018. augusztus 10.

Nem vagyok egy virág illatos típus, de ez a könnyed púderes vaníliás illat magával ragadott. Nem régen szereztem be, de nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Oila

2018. június 4.

A L'eau Cheap&Chic nagy kedvencem volt, sajnos már nem gyártják. ez az illat nagyon hasonlít rá. Bár rajtam sajnos nem tartós, de az első kifújástól a leszáradásig szeretem, könnyen beszerezhető és elfogadható árban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

mona82

2018. január 24.

Eddig nem igazán rajongtam a virágos illatokért,rajtam mindegyik taszító volt,ezért csodálkoztam hogy ez az illat tetszik magamon.Puha,virágos de krémes,nőies,finom,tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

agica721

Korcsoport: >54
2017. augusztus 14.

Maga a letisztult tisztasag illat.Kozhelyes lehet a megfogalmazas,de itt igaz.Olyan erzesem van amikor az uvegbol szaglaszom,mintha szarado kellemes oblitovel kimosott ruhat szagolnek.Ami jo oblitonek,nem feltetlenul jo parfumnek.De:a boron atalakul,hajhoz erve pedig egyenesen mennyei.Nem tolakodo, nem feltuno de nem fejtheto.Kicsit mas,ettol szep.Az ara pedig barati :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

xszemyx

2016. április 7.

Nagyon kellemes, bőrközeli, bőrbe simuló virágillat. Nem hogy nem tolakodó, de még ő hívogat magához. Ahogy beleszaglászok, egy olyan lányon tudom elképzelni, akinek búza színű haja van, pár tincse be van fonva, pörgős szoknyát vett fel egy egyszerű világos színű spagettipántos toppal, és kezét arcát feltartva, nevetve pörög egy virágos réten napraforgóval a kezében. Én sajnos nem ilyen vagyok, így kíváncsi vagyok, hogy alakul a kémia kettőnk között..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

galagonyanya

2016. március 2.

Az első pillanatokban-percekben elég erős virágillatot érzel, már-már locsolókölni - de ez szerencsére hamar elcsitul, és ami marad, azért érdemes az első perceket kibírni. Igazi tavaszi illat, krémes, kicsit szappanos, mégis lágy csoda. Egyébként meg mertem volna esküdni rá, hogy már éreztem valahol, vagy pontosabban: hasonlít valamire. Nem jövök rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 2.

Cipriana

2015. július 3.

Különleges, finom, megfoghatatlan, púderes illat, ezt viseltem az esküvőnkön, tökéletes választás volt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 3.

Chootie

2014. november 15.

Először nem tetszett, amikor a boltban magamra fújtam, de valami halk sugallatra mégiscsak hazajött velem és nem bántam meg! Annyira különleges, meghatározhatatlan illata van... talán mint a drága hotelekben a drapériáknak, vagy nem is tudom. Kicsit édes, rágóillatú de virágos és púderes-nőies is egyben. Tartós és nagyon kellemes, igazán örülök, hogy megvettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.