L' Erbolario

Ár:   9840 Ft és 19 680 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2015. január 16.

Ár:   9840 Ft és 19 680 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Myropolium

Illatcsalád: orientális-virágos

Ajánlott: a mézédes illatokat kedvelő hölgyeknek, szigorúan nekik!

Fejjegy: barack, mandarin, gyíkfű

Szívjegy: rózsa, indiai üröm, ylang ylang, gyöngyvirág, akác, neroli, jázmin, pipacs

Alapjegy: szantálfa, pézsma, ámbra, pacsuli, vanília

Ár: 1200/2100 , Eladó: Bodoandi
Állapot: frissen fújva 5 v.10 ml, Helyszín: Pétfürdő, fizetés: előre utalás után ajánlott postán maradó

mlnda

2020. március 23.

Jonehany eve megvan, talan 6-7, egyre jobban sporolok vele. :))
Nem szeretem a nagyon tomeny, edes illatokat, igy en ezt sem mondanam emelyitoen edesnek. Ez valahogy a jo kombinacioja az edes, viragos, enyhen friss illatoknak. En nem is szoktam erezni magamon egy ido utan, viszont masok korulottem erzik. Ami jo dolog. :)
Szerintem ez a parfum nagyon jo. A leirassal ellentetben en nem csak a mezedes illatokat kedvelo holgyeknek ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Jonehany eve megvan, talan 6-7, egyre jobban sporolok vele. :))

Vitti10

2020. február 10.

Jaj, jaj. Csak én vagyok rossz véleménnyel róla?? Nekem borzasztó tömény, fejfájdítóan édes illat. A pipacsnak nincs illata, de ha lenne, nem örülnék, ha ilyen lenne. Pedig most az édes illatokat szeretem, de ezt nem tudom elviselni magamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

sammy

2019. május 24.

Kár, hogy nem vagyok olyan személyiség, aki ezt az illatot bátran viselheti, mert álomszép... Ez nem illékony virágillat, mégsem az a fajta, ami megülné az ember fejét, orrát, ha mégis csakis jó értelemben :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Pircs

2019. március 9.

Különleges és nagyon egyedi, finom édeskés de nem émelyítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Különleges és nagyon egyedi, finom édeskés de nem émelyítő.

Jule

2018. október 4.

A piros üveges illatok nekem sosem tetszettek valahogy,ő a kivétel.Nagyon egyedi kombináció,nem igazán éreztem még hasonlót.Amennyire édes,annyira tiszta és krémes,egyáltalán nem émelyítő.
Olyan "virágos réten hajlobogós szaladgálós" ,jó kedv illat..szeretem.
Rajtam nem túl tartós,viszont teljesen természetes összetevőivel abszolút kompenzálja ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 4.

Olyan "virágos réten hajlobogós szaladgálós" ,jó kedv illat..szeretem.

Fanika

2018. augusztus 28.

Jééééééééééé, és tényleg! Ilyen illata van a pipacsnak...!!!!!
Nehéz, testes, mégsem fullasztó illat elegáns, kifinomult dámáknak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Jééééééééééé, és tényleg! Ilyen illata van a pipacsnak...!!!!!
Nehéz, testes, mégsem fullasztó illat elegáns, kifinomult dámáknak!

BarabasEdina

2018. augusztus 10.

Nagyon szeretem, számomra abszolút Itália illata. Ott a boltokból kiszűrődő finom illatok egyikét képviseli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

eshaigen

2018. február 16.

Kipróbáltam, egy pöffenet a kézfejemre. Először túl édesnek, kicsit öregasszonyosnak éreztem, nem is tudtam, hányadán állunk, aztán azt vettem észre, hogy egyre többször szaglászom a kezem... megtetszett. Nem tudok illatot elemezni, nekem nyugodtságot, egyszerűséget (a szó jó értelmében) árasztott, semmi fakszni, de rákerült a listámra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

kplivi

2017. július 24.

Az idei nyaralás egyik (majdnem) fő célja volt egy L'Erbolario szaküzlet felkeresése. Na ez sikerült is. 5-ször. Hála az égnek mindenhol belebotlottunk. Az imádott Ibiscomat szerettem volna újravenni, de aztán másképp alakult. Hasonlóan édes buja illat ez is, de kicsit finomabban. Le is csaptam rá azonnal. Egyedi, fűszeres, nyári...Szóval szerelem volt első pillantásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

Effendigirl

2017. május 6.

Amikor először kipróbáltam a boltban a mintát, számomra még nem keltett annyira 'Hű de nagyon jó' benyomást, de nem tudtam dönteni, hogy a borostyán, ibolya és e közül melyiket válasszam, hát egy gyerekkori emlék miatt a pipacsra esett a választásom. Otthon a csuklómra felkenve viszont hihetetlenül jó illata volt, először édes, majd kicsit, de csak kicsit fűszeres, majd megint édes, és így tovább. Azt vettem észre, mindenki másképp érzi, anyukám például eléggé fűszeresnek, teltnek, míg szerintem édes illat. Pontosan ilyet kerestem, már évek óta, az édes és a gyümölcsös illatok a kedvenceim, örülök, hogy ezt megtaláltam:)

Ud.: A Douglasban megkértem az eladót, hogy mutasson édes parfümöket; mindegyik valahogy tucat-illatnak tűnt. Ehhez képest. Ez valahogy olyan különleges, egyedi illat a számomra, talán ez a legjobb, legérdekesebb, legfinomabb parfüm, amit valaha éreztem. A tartóssága se semmi. Kora délután használtam, este a barátomnak az volt az első szava, hogy milyen jó illatom van :), és, ahogy a felfújástól kezdve időnként, még reggel is éreztem magamon :).
Néha az illata valamilyen piros, lédús gyümölcsből préselt édes lére emlékeztet, de mégsem mondanám túlzottan gyümölcsösnek, inkább édesen és kellemesen méltóságteljesnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate