L' Erbolario

Ár:   9840 Ft és 19 680 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2015. január 16.

Ár:   9840 Ft és 19 680 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Myropolium

Illatcsalád: orientális-virágos

Ajánlott: a mézédes illatokat kedvelő hölgyeknek, szigorúan nekik!

Fejjegy: barack, mandarin, gyíkfű

Szívjegy: rózsa, indiai üröm, ylang ylang, gyöngyvirág, akác, neroli, jázmin, pipacs

Alapjegy: szantálfa, pézsma, ámbra, pacsuli, vanília

L'Erbolario Papavero Soave 5/10 ml fújósok
Ár: 1200/2100 Ft+posta , Eladó: Fanika
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott vagy fox
L'Erbolario Papavero Soave 50 ml
Ár: 8900 Ft + foxpost (1000) , Eladó: adrienn999
Állapot: 2szer fújt, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás + foxpost (1000Ft)

Cintia04

2021. augusztus 3.

Komolyan mondom ez egy brutális kis dög! Nem tudom másképp megfogalmazni de a kifejezés pozitív értelmében! Hozzá jutottam egy 15 ml-s kiszereléshez! Először mikor próbáltam egy poshadt virágcsokor csapott meg gondoltam is, hogy ez vagy romlott vagy ennyire borzalmas, hogy a szagló szervem nem tudja befogadni! Igen ám de éreztem benne valami különlegeset is ezért többször is felfújtam itthon gondoltam ha borzalmas is max én meg a férjem érezzük! Aztán egyik este fürdés után pár fújást engedtem a karomra gondoltam üsse kő max nem alszom! Reggel ahogy felkeltem éreztem valami nagyon finom, bársonyos, kissé poros virág illatot nem tudtam honnan jöhet de éreztem, hogy mindvégig követ... Először arra gondoltam biztos a ház elől jön be a virág illat az ablakon de követett mindenhova mondom ennyire erős nem lehet! Aztán eszembe jutott, hogy tegnap este felfújtam ezt az illatot... És bizony ő volt az aki mindvégig követett! Furcsa mert én semmi méz édeset nem érzek benne, nekem egyáltalán nem édes! Inkább markáns, poros, kicsit fás púderes, kicsit virágos illat de nem édes! Inkább olyan rajtam mint a régi klasszikus parfümök! Shalimar edp, Chanel No5, Mademoiselle, Chance és társai! Rajtam egy végtelenül elegáns, virág kompozíció lesz! Nem édes virágos, nem cuki muki kis szolid, lányos illat! Igazán felnőttes, érett nagyon is különleges! Amit érzek benne az üröm, akác, neroli szantálfa! Semmi bájos méz édesség... Nagyon szép illat és inkább alkalmi szerintem! 😊 Ja és brutál tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

anita763

2021. május 4.

Piros, forró, bársonyos, édes, gyümölcsös, és likőrös is egyben. Nekem ez jut eszembe, amikor ezt az illatot szaglászom. Különös parfüm, és nagyon eredeti. Az elején érzem az őszibarackot és más gyümölcsös összetevőket, egy csepp édes és likőrszerű jegyekkel. Az idő múlásával púderesebbé válik a vanília és pézsma miatt. Érezni a jázmin, a mák és az artemisia illatát, a rózsa nem sok benne. A pacsuli és a borostyán ott van, de csak a háttérbe vonulva, csendesen. A vanília-pézsma kombinációja porcukor-pillecukor szerűen édes, egy kicsit emlékeztet a D&G Pour Femme-re, viszont ez valamivel jobb, sokkal összetettebb és mélyebb illat. Lehet, hogy túl édes nyárra, de hűvös tavaszi napokban is viselhető.
Édesen megnyugtató, álmodozó és kifinomult illat, egy újabb remek alkotás a L'erbolario-tól! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 4.

mlnda

2020. március 23.

Jonehany eve megvan, talan 6-7, egyre jobban sporolok vele. :))
Nem szeretem a nagyon tomeny, edes illatokat, igy en ezt sem mondanam emelyitoen edesnek. Ez valahogy a jo kombinacioja az edes, viragos, enyhen friss illatoknak. En nem is szoktam erezni magamon egy ido utan, viszont masok korulottem erzik. Ami jo dolog. :)
Szerintem ez a parfum nagyon jo. A leirassal ellentetben en nem csak a mezedes illatokat kedvelo holgyeknek ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Jonehany eve megvan, talan 6-7, egyre jobban sporolok vele. :))

Vitti10

2020. február 10.

Jaj, jaj. Csak én vagyok rossz véleménnyel róla?? Nekem borzasztó tömény, fejfájdítóan édes illat. A pipacsnak nincs illata, de ha lenne, nem örülnék, ha ilyen lenne. Pedig most az édes illatokat szeretem, de ezt nem tudom elviselni magamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

sammy

2019. május 24.

Kár, hogy nem vagyok olyan személyiség, aki ezt az illatot bátran viselheti, mert álomszép... Ez nem illékony virágillat, mégsem az a fajta, ami megülné az ember fejét, orrát, ha mégis csakis jó értelemben :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Pircs

2019. március 9.

Különleges és nagyon egyedi, finom édeskés de nem émelyítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Különleges és nagyon egyedi, finom édeskés de nem émelyítő.

Jule

2018. október 4.

A piros üveges illatok nekem sosem tetszettek valahogy,ő a kivétel.Nagyon egyedi kombináció,nem igazán éreztem még hasonlót.Amennyire édes,annyira tiszta és krémes,egyáltalán nem émelyítő.
Olyan "virágos réten hajlobogós szaladgálós" ,jó kedv illat..szeretem.
Rajtam nem túl tartós,viszont teljesen természetes összetevőivel abszolút kompenzálja ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 4.

Olyan "virágos réten hajlobogós szaladgálós" ,jó kedv illat..szeretem.

Fanika

2018. augusztus 28.

Jééééééééééé, és tényleg! Ilyen illata van a pipacsnak...!!!!!
Nehéz, testes, mégsem fullasztó illat elegáns, kifinomult dámáknak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Jééééééééééé, és tényleg! Ilyen illata van a pipacsnak...!!!!!
Nehéz, testes, mégsem fullasztó illat elegáns, kifinomult dámáknak!

BarabasEdina

2018. augusztus 10.

Nagyon szeretem, számomra abszolút Itália illata. Ott a boltokból kiszűrődő finom illatok egyikét képviseli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

eshaigen

2018. február 16.

Kipróbáltam, egy pöffenet a kézfejemre. Először túl édesnek, kicsit öregasszonyosnak éreztem, nem is tudtam, hányadán állunk, aztán azt vettem észre, hogy egyre többször szaglászom a kezem... megtetszett. Nem tudok illatot elemezni, nekem nyugodtságot, egyszerűséget (a szó jó értelmében) árasztott, semmi fakszni, de rákerült a listámra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate