Best of Beauty 2019

L' Erbolario

Ár:   8096 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lingling, Módosítva: 2015. október 27.

Lelőhely:   Myropolium

A legbujább nyarak himnusza, egy illat, mely keserédes gyümölcsökről, ragyogó virágokról és zöld lombokról mesél.

sammy

2019. június 9.

Harmadik kedvencem a márkától. Bár nincs óriási hatósugara, egy könnyen felismerhető nagylányos illat, kifejezetten tartós is. Szerintem minden évszakot elbír.

Ááá, rájöttem mitől érzem én ezt karakteresnek és retronak, emlékeztet az impulse incognito deóra. Gyerekkoromban a fél világ használhatta. Érdekes, akkor azt egyenesen utáltam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

katucicu

2019. március 20.

Imadom a viragos illatat, megsem tolakodo. Nekem egesz nap fent marad, sot sokszor napokkal kesobb is erzem az illatat. Kedvenc! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

ignacznebm

2017. november 18.

Nagyon kellemes, virágos illat. Nekem a tartósság hiánya miatt nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 18.

Nagyon kellemes, virágos illat. Nekem a tartósság hiánya miatt nem vált be.

Dormir

2015. november 25.

Üdítő finomság. A bogyós/ gyümi trendnek nem adta meg magát, nem vált cukorkássá. Nyárra nagyon szeretem, mert olyan hűvösen zamatos. Tisztának, csinosnak, egészségesnek érzem magam benne, mint a cukrozatlan gyümölcssalátától. Semmi túlzás, semmi mű dolog.
Tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 25.

Tartós.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate