Best of Beauty 2019

L' Erbolario

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nessy, Módosítva: 2013. január 3.

Lelőhely:   Myropolium

A tavaszi kankalin, és gyümölcsös illatjegyek harmóniája krémparfüm alakban.

Kiszerelés: 15ml

gyooongyi

2017. november 13.

Szerintem nagyon hasonlít az EL Pure White Linen Light Breezre. De egyenlőre csak üzletben illatoltam... gyönyörű zöld és természetes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

86csilla21

2015. május 1.

Nem a krémparfümöt szagoltam, hanem az eredeti parfömöt. Számomra fantasztilus ez az illat, Viszont, egyáltalán nem tartós, nagy szívfájdalmam ez, épp vásárlás előtt fújtuk rá a csukómra, 3-4 óra múlva már semmit nem éreztem. Már úgy voltam, hogy visszamegyek megvenni, de a tartósság hiánya miatt nem ruházok be rá..lehet hogy velem van a baj, hogy túl gyorsan "elnyelem" a parfümöket..de ettől függetlenül, lehet, hogy máson tovább érződik, annak mindenképpen ajánlom. természetesen megkapja az 5 csillagot, mert az illat tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

szueszti

2014. július 10.

A Myropolium üzletbe gyakran betérek. Egy nagyon jól kialakított üzlet, kellemes és nagyon jók az eladók. Májusban több kört futottam a parfümériákban, de vágytam egy olyan tavaszi illatra ami nem a megszokott elemekből épül, nőies, de könnyed. A természetes szépséget hangsúlyozza, a niche parfümökhöz szűk a pénztárcám így ezt a márkát próbáltam ki. Nem a krém, hanem a hagyományos fújós parfümöt választottam. Isteni a kankalin. Tartóssága nem túl erős, de nem is tartalmaz olyan illatjegyeket, amik ezt eredményeznék. A doboz-papírcsomagolás nagyon szép, viszont az üvegen, tégelyen lehetne finomítani.. de nem egy felső árkategóriás termék és ehhez képest szuper. Aki teheti próbálja ki a márka illatait, mert nagyon izgalmasak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Nessy

2013. január 6.

Nagyon praktikus kiszerelés, aranyos a selyemtok is, bár lehetne minőségibb a kivitelezése, azért mégis csak egy 3000,- Ft körüli parfümről van szó, így már ez is nagy dolog hogy egyáltalán kapunk hozzá valami pluszt! Az illat tényleg nagyon üde, halványzöld harmónia, felszabadító érzés viselni, még így télen is. Persze az igazi évszaka a tavasz, ez egyértelmű, nagyon illik hozzá az elnevezése. A kankalin érezhetően jelen van, tartóssága pár óra, szerintem érdemes kipróbálni akár a dolgos hétköznapokra, akár otthoni relaxálós illatnak, esetleg sportoláshoz, kiránduláshoz. (Nálam ritkán van olyan hogy nem viselek valamilyen illatot.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract

Bőrpuhító (emollient).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.