L.O.V

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1414-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1414

• A tökéletes ajakkontúrért: a tartós, könnyen eldolgozható textúra találkozása a pontossággal és lágysággal.
  • Tökéletesen illeszkedik mind a 9 LIPaffair ajakrúzs árnyalathoz.
  • Gyapotmagolajjal és jojoba olajjal, valamint E-vitaminnal gazdagított.

9 féle árnyalatban kapható

Ár: 1414 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
K1Ani

2019. január 11.

Újsághoz volt így nagyon megérte, de ahogy látom az árát hát szerintem nem éri meg megvenni. Nagyon szárít és beül a ráncokba, magában is jó ha egy ilyen terméket lehet használni, praktikus darabot mindig jobb venni,de ez fölé kell valami. Szépen éleket nem tudtam húzni. 542 egy sötét bordó árnyalatban van meg. Krémes állagú

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

majoreszternora90

2017. április 23.

Önmagában engem nagyon szárított, és a saját rúzsa alá teljes felületre sem volt komfortos érzés. De kontúrnak remek! Klassz, hogy minden színhez van ugyanolyan nevű ceruza. Krémes, de mégis elég kemény, ezért nagyon könnyű vele dolgozni.
Az ecset egészen jó, ahhoz képest, hogy csak olyan kis bónusz cucc a végére biggyesztve, de a kimosásnál vigyázni kell, mert nem leszerelhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 23.

zsuzsimuzsi

2017. január 30.

Azonos márkájú, színkódú rúzshoz vettem és ahhoz is használom, szuper ceruza, erős a színe, szépen lehet vele kontúrozni és a rúzsnak alapot adni. Az ecsettel annyira nem sikerült hatékonyan felvinnem a rúzst, inkább korrigáláshoz, finomításhoz tudom használni, de így is 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

lovecreams

2016. szeptember 26.

Up: Vettem hozzá egy LOV rúzst, igaz, nem Lipaffairt, hanem Shine & Care-t, de ahhoz is tökéletes:) Egyébként én már hegyeztem, de nem volt vele probléma! Ez a ceruza maga a tökély:)

Visszafogott lányka vagyok, másokon tetszenek ezek a "vad" színek, de magamon nem tudom elképzelni sajnos:( Nagyon szép színekben kaphatóak egyébként, nekem az Ayann-ra esett a választásom, ami éppen, hogy csak picit tér el az ajkaim színétől. Én teljesen egymagában használom, és tökéletes. Jó minőségű kis ceruza, ami tartós is. Az ára, ahhoz képest, hogy duplafunkciós, megéri.:) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

juhaszregina

2016. szeptember 26.

Az Isabelle's Plum árnyalatot vettem meg, csak a rúzzsal együtt használom. Jó a ceruza állaga, nagyon tartós. Szépen lehet vele kontúrozni. Növeli a rúzs tartósságát, ha picit átsatírozom vele a számat. Az ecsetet is szeretem, szerintem szépen fel lehet vele vinni a rúzst. Egy csillagot azért vonok le, mert hegyezős. Ezt sajnos az üzletben észre sem vettem, otthon ért a csalódás, mivel ennél olcsóbb ceruzáim is vannak tekerős funkcióval. Félek tőle, mert nincsenek jó tapasztalataim az ilyen ceruzákkal. Ha könnyű lesz hegyezni, visszakapja az 1*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

aszparágusz

2016. szeptember 25.

Csak kontúrnak használom, annak tökéletes. Több rúzsomhoz is passzol a színe (501), teljesen természetes,de mégis szép kontúrt ad a szájnak és nagyon tartós. Sokáig nem jöttem rá, hogy kell kitekerni a hegyet, végül kiderült hogy hegyezős, ez kár. A hegyezősökkel csak rossz tapasztalatom van, ezt még nem próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

storm28.oe

2016. szeptember 13.

Nekem nagyon bevált,konturként,de szineztem már vele önmagában is :D
Tartos,krémes,nem kopik gyorsan (azért nem bir ki egy egész napot,de nem rossz)
Szépen hegyezhetö,jo anyagu a ceruza.A "bél "nem törik.
Az ecsetes vége jo anyagbol van,dzépen felvihetö vele a ruzs.Valoban minden árnyalathoz található kontur :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Nekem nagyon bevált,konturként,de szineztem már vele önmagában is :D
Tartos,krémes,nem kopik gyorsan (azért nem bir ki egy egész napot,de nem rossz)
Szépen hegyezhetö,jo anyagu a ceruza.A "bél "nem törik.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate