L'Occitane

Ár:   5950 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2018. április 19.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Akárcsak reggelente a hideg vizes arcmosás, a Vízbázisú Arctisztító Gél felpezsdíti a bőrt, miközben hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket. A hűvös gél könnyű, rugalmas habbá alakulva ragyogóan tisztít anélkül, hogy a bőrt szárítaná. Magas kálciumtartalmú Réotier forrásvízzel gazdagított.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

QueenVana

2021. február 22.

Na hát, a fele elfogyott. Leszámítva a T vonalam és a homlokom, szépen tisztít és nem szárít. Na de az a kettő, egy lágyabb mosás után konkrétan omlik a "vakolat", nem egyszerű hidratálni utána. Az illata kellemes, az állaga szuper. Nem szeretem azokat amik nagyon nehéz, tömör krémek, mert vagy nem szívja be az arcom, vagy kicsípi. Vízhiányosoknak nem feltétlenül ajánlom (a neve ellenére), kombinált bőrtípusúaknak szerintem működhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 22.

Sziporka88

2020. április 12.

Olajos lemosó után használom. Van egy kamillás illata ( vagyis én annak érzem). Szépen tisztít, nem szárít, de tényleg drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

dorqaap

2020. április 12.

Karácsonyi kis mintákból álló doboz utolsó darabja, ezzel lezárva nálam a L'occitane termékek utáni sóvárgást. Egyik termék sem jött be igazán, szerintem gyengék, túl illatosítottak és hát rendkívül drágák. Ennél sokkal jobbakat találni olcsóbbért. Ez az arclemosó nekem egy teljesen értelmetlen termék, mert elvileg gyengének kéne lennie, mégis csípi az arcomat használat közben (pedig nekem nem extrém érzékeny), nagyon erős az illata, fura az állaga, és utána iszonyúan száraznak érzem a bőröm. Szóval nem dobom ki, elhasználom, de egyértelmű, hogy ez a márka csak jól néz ki, a tartalom pedig gyenge és túlárazott. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

pont

2020. február 7.

tisztítani jól tisztít, de sajnos mindezek mellett szárít is valamennyire. mindennap (pláne 2x) nem merném használni, pedig kombinált bőröm van. habot nekem nem nagyon képez, nem tudom, mit 'rontok el', bár annyira nem is hiányzik.

őszintén szólva ez a termék is csak megerősít abban, amit úgy a l'occitane-ről általánosságban gondolok: nem túl kiemelkedő minőség, jól felépített marketinggel szépen becsomagolva (szó szerint és átvitt étrtelemben is), sokszoros áron eladva. fele, sőt negyed ennyiért hasonló vagy sokkal jobb termékeket lehet találni. ha pedig ebben az árketógriában nézünk szét, akkor lehet TÉNYLEG JÓ cuccokat is kapni ennyiért. nem értem az egész márka körüli óriási hype-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Lexi99

2020. január 20.

Mintát kaptam belőle, tetszik az állaga, nem szárítja a bőrömet, nagyjából meg is vagyok elégedve vele, 5 csillagot kapna, ha kicsivel jobban tisztítana. Száraz/normál vízhiányos bőrre kellemes használni.

Sajnos a 3. használat után irritáció lépett nálam fel. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

Sajnos a 3. használat után irritáció lépett nálam fel. :(

AyaDid

2019. július 26.

Ajándékba kaptam egy kis kiszerelésű változatot belőle. Teljesen elégedett vagyok vele, bár nem sminklemosásra, hanem egyszerű (frissítő) arclemosásra használom. Nagyon jól habzik, kellemes az illata, nem szárítja túl a bőröm. Az ára elég borsos, így sajnos nem fogok a nagy kiszerelésből bevásárolni magamnak. De ez nem változtat a tényen, hogy remek kis lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

berenyiagness

2019. május 28.

Reggeli arcmosáshoz és esti sminklemosáshoz is használtam és bátran kijelenthetem, hogy semmivel nem ért többet mintha sima csapvízzel mostam volna meg az arcom. Ragacsos állagú talán még zsírosított is, nem volt jó érzés a tükörbe nézni, smink leszedésében sem jeleskedett, nyilván nem ezzel a termékkel mostam le mivel ez nem egy sminklemosó de a maradékot sem takarította le. Bedőltem én is mint sokan, sajnos egy L’occitane termék sem vált még be pedig már párat kipróbáltam. Egy biztos sem ezt nem sem pedig más terméket nem vásárolok ettől a márkától, csalódás ez is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

tzs

2019. május 24.

Ugyanaz a véleményem, mint az előttem szólók többségének: reggeli arcmosáshoz megfelelő, nagyon kellemes, friss illat, tiszta érzés, de sajnos a száraz, vízhiányos bőrömet szárítja. A sminkkel tuti, nem bánik el, max. ahogy írták, második lépésben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Uglyduck

2019. április 30.

Ahogy előttem is írták, szerintem is ez a termékcsalád legjobb tagja, talán az egyetlen, ami ér is valamit. Ezt viszont nagyon megszerettem, isteni illata van, jól felhabzik, szeretem használni. Hogy önmagában a sminket mennyire hozza le, azt nem tudom, mert én kétlépcsős tisztítás 2. részeként használom, azaz a smink nagyját micellás vízzel lemosom, de a maradékkal amúgy szuperül elbánik. (Véleményem szerint az ilyen lemosó gélek/szappanok önmagukban sosem elegendőek a 100%-os sminkeltávoltáshoz, akármennyire is úgy hirdetik őket). Részemről megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

cicusadikusz

2018. május 2.

Ahh imádom!! Nagyon jól hidratálja az arcom és felölti. Mindenképp újra veszem ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 2.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate