L'Occitane

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Fekete szappan. A testre szánt, olívaolaj alapú szappanpaszta megtisztítja a bőrt és eltávolítja a szennyeződéseket.

Vegyen egy forró fürdőt vagy zuhanyt, hogy pórusai kinyíljanak. Használja a fekete szappant egész testén. Masszírozza be, majd öblítse le. Radírozó kesztyűvel heti egyszer-kétszer használható.

thewildone

2017. május 22.

Csodálatos illat, mélytisztítás, szuper sima bőr! Nyaranta használom, lassan előkerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

zahraa

2017. április 5.

Ez bizony mukodik!
Nagyon szepen tisztit, az illata kellemes, es pihe-puha makulatlan bort csinal :)
Az ara kicsit huzos, de a markatol ez megszokhato mar..

Ez bizony mukodik!
Az ara kicsit huzos, de a markatol ez megszokhato mar..

szeliger

2015. szeptember 29.

Barnás színű zselé gyógynövényes, aromás illattal. A csomagolással nem vagyok elégedett, vizes kézzel a tégely tetejét lecsavarni nem egyszerű, jobb már zuhanyozás előtt kinyitni. A visszatekerés száraz kézzel sem mindig sikerül azonnal, a menet nehezen található, könnyű félretekerni. Ráadásul első alkalommal még sokkal melegebb idők voltak, az egyébként szobahőmérsékleten elég szilárd gél a melegebb időben teljesen folyóssá vált és mivel nem látták el zárófóliával, én meg balga módon megdöntöttem a tégelyt, a fele a markomba ömlött. (Szerencsére nagy részét vissza tudtam tuszkolni a tégelybe, de nagyon felbosszantott.) Ennyit a csomagolásról.
A termékkel magával nagyon elégedett vagyok, a meleg víz hatására gyorsan lágyul, a bőrön jól eloszlatható, miközben fenséges illattal öleli körül a bőrt. Jól tisztít és nem szárít, a hozzá tartozó testápolóval kellemes élmény a fürdőzés. Én úgy hetente egyszer használom, csupasz kézzel, radírozó kesztyű nélkül. Szeretem ezt a szappant, de a csomagolása miatt le fogok vonni a csillagjaiból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 29.