L'Occitane

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2017. április 24.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szappanok

A kéznek és a testnek. A teljesen természetes, illatos tömb zömök érzése ellenállhatatlan. A szappangyártás Marseille-i hagyományai szerint, tisztán növényi alappal készült.

Boroka528

2019. szeptember 9.

Finom, nem tolakodó a rózsa illat! Nem nagyon szeretem a szappanokat, vele mégis kivételt teszek: nem szárít ki, nem húzódik utána a bőröm! Ajándéknak is tökéletes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Ascyra

2019. szeptember 2.

Én őszintén szólva meglepődtem ezen a szappanon. Ajándékba kaptam és mivel nem használok nem természetes összetevőjű szappanokat, ezért ezt el is suvasztottam a fiók mélyére - jó lesz max. kezet mosni, ha épp nincs más vagy elajándékozom. Most abba a helyzetbe kerültem, hogy elfelejtettem pótolni a shea vajas szappanomat és rákényszerültem ezt használni. Leesett az állam: a legjobb poén, hogy én rühellem a rózsaillatot, de ennek annyira bájos és kedves kis illata van (nem az a tolakodó - bunkó - rózsa), hogy külön élmény vele fürdeni. A másik: nekem minden _MINDEN_ szárítja a bőrömet és ennek még ez sem sikerült. Tényleg nagyon meglepő. Azt nem mondom, hogy fogok venni belőle, mert nem tetszenek az összetevői továbbra sem, de a kémia-szappanok között biztosan kiemelkedő, ezt bátran állítom, emiatt (mert nekem ilyen hiper-igényeim vannak) vétek lenne bármit levonni. Jó kis cucc ez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Dézi

2017. május 13.

Èn az arcomra használom arctisztìtò helyett ès szuperül bevált. Èrzem hogy megtisztìt minden felesleges zsìrtòl ès szennyeződèstől, de emellett mègsem szárìt. Finom, pihe puha lesz a bőröm tőle, nagyon sokáig elèg lesz ìgy. Láthatòan szebb a bőröm, miòta ezt használom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Antioxidánsok: Tocopherol

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.