L'Occitane

Ár:   13 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mirror, az összetevőket feltöltötte: Krikri, Módosítva: 2014. november 10.

Ár:   13 700 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok

Lágy,  friss és virágos illat a cseresznye, frézia és feketeribizli harmóniájával.

Beauty88

2019. október 11.

Imádom, igazi üde illat. Tavasszal kihagyhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Imádom, igazi üde illat. Tavasszal kihagyhatatlan.

hoviirag

2019. július 11.

Imádom, mindig ajándékba kaptam és imádtam, mert isteni friss virágos illata van, ami nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

ZemanTimi

2019. június 26.

Nagyon jó illata van csak sajnos nem túl tartós.Sokszor kell frissíteni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Nagyon jó illata van csak sajnos nem túl tartós.Sokszor kell frissíteni.

Nicu

2019. június 21.

Egy kis kiszerelést kaptam ajándékba. Nagyon finom virágos illata van. Tipikus kora tavaszi, de most is szívesen használom. A tartóssága nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Dorothyfk

2019. május 24.

Ez a harmadik Loccitane parfüm, amit kipróbálok, de most sem kellett csalódjak benne. Nagyon különleges, nőies illat, nekem egy kicsit még titokzatos hatást is kelt. Lágyan körbeleng az illata, és rajtam viszonylag tartós marad. Bármikor újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Lichike

2019. május 23.

Mini kiszerelésben van meg. Imádom az illatát. Már több cseresznyés parfümöt kipróbáltam, de egyik sem hozta azt a hatást, mint ez. Nagyon különleges illata van. Ez a kedvencem, nekem ez az a parfüm, amit csak különleges alkalmakkor használok, annyira szeretem. Szerintem közepesen tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

barnajudit87

2019. május 13.

Imádom az illatát! Se nem gyümölcsös,se nem fás, friss és egyben krémes.Nekem a 2019-es limitált széria van,illatban az picit eltér az eredetitől. De sajnos a tartóssága miatt 4 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

senskin

2019. április 28.

Igazi romantikus. Vele minden találkozás felejthetetlen. Lágysága, nőiessége vitathatatlan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

SpinnerCat

2019. március 27.

Pár éve használtam először, ez volt "az én illatom". Akkor ismerkedtem össze párommal, így mindig olyan pozitív érzelmeket kelt bennem azóta is. Utána sokáig használtam mást, nyilván kell a változatosság, szeretek is új illatokat kipróbálni. Legutóbb megint magamra fújtam az üzletben, elfogott a nosztalgia (meg a kedvest is). Úgyhogy most megint megleptem magamat, magunkat egy új üvegcsével - ami ráadásul csodaszép, öröm ránézni is! :) Meg hozzácsaptam a csomagocskámhoz egy szappant és egy kézkrémet is, szeretem az egy illatcsaládhoz tartozó termékeket együtt. Nem tudom, ez hogyan sikerült ilyen finomra, máskor ennyire nem vagyok oda a cseresznyevirágos illatért, de ez ilyen lágy boldogságfelhő. Az új verziója sem fogott már meg, ebből viszont képtelen vagyok kiszeretni, illik a bőrömhöz ez az illat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

VGaba

2019. március 26.

Egyik kedvenc illatom. A sálamat is be szoktam fújni és azt illatolgatom :) Ruhán tartósabbnak bizonyul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Propylene Glycol