L'Occitane

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariska6, Módosítva: 2020. június 16.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Lágyan tisztítja a bőrt, organikus Provence-i verbéna- és napsütötte citrusillatot hagyva maga után.

Ár: 5000 , Eladó: Gina77
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten, vagy posta utalást követően

babolka

2020. március 6.

Nagyon kellemes, frissítő illata van, sokáig megmarad a bőrön. Ezt leszámítva kb egyszerű tusfürdő. Állandó jelleggel nem használnám, de a vásárlás mellé kapott kis kiszerelést néha jól esik becsempészni a rutinba :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Lorelei

2019. szeptember 24.

Szeretem ezt a tusfürdőt, de nekem a testápolója visz mindent. Csak annak ajánlom aki nem az édes illatok híve. Nekem tipikus nyári tusfürdő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

nicolekitti

2019. június 20.

Az Adventi kalendáriumban volt egy kisebb és plusz ajándékba kaptam egy nagyobbat. Mikor megszagoltam eléggé fenntartásaim lettek vele kapcsolatban. Most nyáron, strandolás után ezzel tusoltam le, és nagyon jól felfrissített, nagyon jól esett, az illata is nagyon bejött. Ahhoz képest, milyen picike adag volt, nem egy, hanem két alkalomra is elegendő volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

bekobetti

2018. július 31.

Hát bocsásson meg mindenki, akinek bejött az illata, nekem borzalmas. Mint a szúnyogirtó. Letusoltam,még a testápolóját is felkentem, éreztem én hogy furcsa, de amikor a férjem utána rögtön rákérdezett, hogy mi ez a szúnyogirtó szag.. hát ajándék ide vagy oda, én nem használtam el. A tusfürdő alig habzott, a krém alig hidratált, még ingyen se kellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Narbeleth

2018. július 30.

Nem szárít, de nem is habzik olyan jól, az illata nem lett a kedvencem. Ennyi pénzt nem adnék ki érte önként, annyira nem különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

alexaa1

2018. május 29.

valami isteni illata van, eddig nem is tudtam, hogy szeretem a verbénát :) Puha lesz a bőröm utána, illatozom,mint egy friss tavaszi mező. Az ára... hát igen. Amiatt csak 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

creamforcream

2018. május 2.

Az illata miatt nehéz ellenállni ennek a tusfürdőnek, nagyon kellemes, könnyű nyári illat jellemzi, ami pár óráig érezhető is a bőrön használat után. Az összetevők listáján még van mit javítani, hasonló árkategóriában bőven lehet találni jobb összetevőkkel bíró tusfürdőt a piacon. Tökéletes ajándékként, ha valami különlegeset akarunk adni.
----
This shower gel has an odor that's hard to resist. It leaves you with a light "touch of summer" feeling even hours after use. Within the same price range its not so hard to come by products with better /more organic list of ingredients. A perfect product to give as a present.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

----

sunnyrann

2018. április 18.

Nagyon jó illatú, de borzasztóan drága. Ha olcsóbb lenne, többször megvenném, de így nem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Nomchy

2018. március 15.

Nagyon szeretem az illatát, sokáig érezni, üdítő és friss.
Sajnos az állaga nem a legjobb, túl folyós, ezért nem tudok rá max pontot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Nagyon szeretem az illatát, sokáig érezni, üdítő és friss.
Sajnos az állaga nem a legjobb, túl folyós, ezért nem tudok rá max pontot adni.

mujerconfused

2018. február 21.

Szintén Pixi, hát eddig ez jött be a legkevésbé a csomagból...egy tök átlagos tusfürdő, az én ízlésemnek nem habzik eléggé és cserébe iszonyatosan drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.