L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Petronella, Módosítva: 2019. november 6.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

boglarkab

2016. május 3.

Egy 18 órás repülőút után feldagadt kezekkel-lábakkal szenvedve akadt a kezem ügyébe egy minta belőle, és életmentő volt, annyira frissítő érzést adott. Az illata mellesleg fantasztikus, odavagyok mindenért, ami ilyen kellemesen citrusos. Az állaga is teljesen rendben van, nagyon gyorsan felszívódik, hűsít, csodás. Öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

_ca_

2013. november 29.

Zárt térben azért vigyázni kell vele, hátha nem mindenki szereti annyira az illatát, mint én... viszont kellemes az állaga, gyorsan beszívódik, hatékonyan hidratál, szóval ajánlott. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 29.

Morzsa

2013. június 17.

Az állaga nagyon híg, így előítéleteim voltak, hogy nem lesz elég kezemre, ami minden vegyszertől (még a nyilvános mosdók folyékony kézmosóitól is) pillanatok alatt, rögtön a használat után cserepesre szárad, de tévedtem.
Az illata meg.... eleve azért vettem, mert nagyon régen kaptam ajándékba egy L`occitane-os verbénás lakásillatosító párnát, és imádtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 17.

Petronella

2012. december 13.

Azt nyújtja, amit ígér: frissít és ápol. Nagy L'Occitane kézkrém-rajongó vagyok, így ez sem maradhatott ki a sorból, nem a kedvencem, de teljesen elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol

A citromverbéna kivonata, melyet a virágos végéből nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, illatosító hatású összetevő. Az EWG szerint az összetevő erősen allergizáló hatású, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.