L'Occitane

Ár:   20 900 Ft és 28 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cooleva, az összetevőket feltöltötte: Timitami, Módosítva: 2017. április 11.

Ár:   20 900 Ft és 28 500 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 90 ml
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok

"Létezik egy különleges pillanat Provence-ban, amikor a fény átöleli az eget, és különleges ragyogással borítja be a földet. Ez az aranyóra. Amikor ez a fény illattá alakul, egy igazán addiktív, kontrasztos jelleget ölt. Tökéletes akkord, igéző gourmand jegyek és aromás frissesség váratlan párosa."

A L' Occitane első gourmand-aromás parfüme.

Megjelenés éve: 2017

Fejejgyek:bergamott, mandula

Szívjegyek: méz, levendula

Aljegyek: pézsma, gyanta

MesMess

2020. március 14.

Mintám van belőle, nem szeretem az édes illatokat, de ez nagyon finom nekem. Enyhén citrusos, gondolom, a bergamott miatt; engem leginkább a meggymagra emlékeztet az illata és valamiért a frissen hegyezett ceruza illatát érzem. Kedves, különleges illat. Ruhán napokig érzem, bőrön 5-6 óra, nem tolakodó, eléggé bőrközeli rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 14.

mariann137

2019. október 14.

Nagyon szeretem! Számomra igazán kellemes, nőies illat, bármikor szívesen viselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

ZemanTimi

2019. június 26.

Remek illat.Szerintem igazán ősszel viselhető.Olyankor bontakozik ki az illat rendesen.Nagy melegben hamar tova száll télen meg nem az igazi.De ősszel maga a finom csoda.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

erika81

2019. május 18.

Kb. két év elteltével volt szerencsém hosszabb távon is tesztelni a kis 5 ml-s példányomat.
Jelentem megkapja az 5 csillagot.
Melegben nem jó, elillan, de ebben a furcsa esős, hideg májusi időben csodálatosan működött.
Egész nap éreztem magamon, nem illant el úgy mint amikor próbáltam.
Most éppen sajnálom hogy elfogyott, de van rá esély, hogy őszi-kora tavaszi illatnak bekerül még egy üveg a parfümös bőröndömbe a többi kedvenc közé.

2017.04.12.
Miközben az eladóhölgyre vártam volt szerencsém kipróbálni ezt az illatot.
Az üvege nem igazán tetszik, olyan kis egyszerű.
Az illatot egyből a csuklómra fújtam. Nagyon tetszett magamon, ha meg tudtam volna akkor venni, akkor lehet hogy azonnal meg is veszem, de szerencsére még nem volt kapható.
Azóta kétszer is volt lehetőségem tesztelni. A kezdeti fellángolás csendesedett. Finom illat, de már megvan a nyári kedvencem, így maradok annál.
Az árát sokallom. Féláron lehet hogy megvenném és elfújkálnám, de ennyiért nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Jelentem megkapja az 5 csillagot.
Egész nap éreztem magamon, nem illant el úgy mint amikor próbáltam.

2017.04.12.
Miközben az eladóhölgyre vártam volt szerencsém kipróbálni ezt az illatot.
Az üvege nem igazán tetszik, olyan kis egyszerű.

googles

2019. március 19.

Update: valtoztam, kozben megszerettem ezt az illatot. Egesz finom. Es az avont is visszavonom. 😁

Elviselhető illat, bár nagyon édes és nekem nagyom szimpla. Egyszerű avon illatnak gondolnám, ha nem tudnám, hogy egy méregdrága Occitane cuccról van szó. Az illatkompozíció maga sem nyűgöz le, semmi újdonság benne, semmi meglepő vagy karakteres, nekem ez olyan egyszerű édes illat. Akinek tetszik, elnézést, ez nyilván ízlés kérdése, engem sem zavar (mint például az Angel vagy más illatok, amiket elviselni sem tudok), csak ez nekem baromira túlárazott és semennyire sem fog meg sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 19.

sammy

2019. március 19.

Nagyon kevés illatszer van, se kifújáskor, se később nem bántó az orromnak, ez eddig az egyetlen. Valóban elüt a márka többi termékétől (a verbéna család kivételével nekem pont azok nem tetszenek) meleg és mély, nem frissen szárnyaló illat, tényleg nem azoknak való, akik viszolyognak a méztől. Az Avonhoz én egyáltalán nem hasonlítanám, sokkal szintetikusabb benyomást hagynak azok a parfümök.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Nina1205

2019. január 7.

Mindig megfogadom, hogy nem írok rosszat, mert hát ízlések és pofonok. Na de ez... A karácsonyi parfümtúrám legborzasztóbb állomása. A boltban kérdés nélkül (egyben sajnos a menekülés lehetősége nélkül) fújta rám az eladó lány, miután gyanútlanul elköhintettem, hogy az édes illatokra bukom.
Édesnek édes, de van egy mindent elsöprő, tolakodó, fojtós, szúrós alap - sorry - szaga, ami úgy orrbavág, hogy elszédülsz. A pézsmára vagy még inkább a gyantára gyanakszom, ami nekem így fáj benne. A másik meg az ára: ha nekem fizetnék ki azt a 20-25 db ezrest, akkor se fújnám magamra. Nem beszélve arról, hogy a legbóvlibb piaci cuccok közt is van ilyen.
Az egyetlen pozitívuma, hogy persze levakarhatatlan, nem jön le se szappannal, se kézfertőtlenítő géllel, hősiesen állta a sarat három környi támadás után is. Bónuszként edzésre mentem utána, na úgy még borzasztóbb. Az utcai pulcsim ujja rácsúszott oda, ahova a lány fújta, azon még 3 nap után is érezni lehetett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

matanee

2019. január 6.

Nagyon szeretem, ajándékba kaptam karácsonykor. Egyetlen gondom vele, hogy iciri-piciri, és nagyon drága, úgyhogy magamnak tuti nem venném meg, pedig imádom az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

wildrose

2018. november 4.

Kifújáskor a frissebb, fűszeresebb, izgalmasabb mézes-levendulás oldalát mutatja, leszáradáskor előbújnak a telt, édes, buja mandulás-pézsmás jegyek. Kifejezetten elegáns és szexi illat, nem mellesleg nagyon tartós. Nagy szerelem lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 4.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 14.

Mindig várakozással tekintek a márka új illataira, hátha...De nem, sajnos ő nem lesz a kedvenc illatom tőlük, az biztos. Leszáradás után egy kellemetlen, egyáltalán nem tetsző, középszerű tucatillatba megy át, hiába hirdeti magát gourmand-nak...
Bocsánat, L'Occitane, a korábbi illatok után csalódás, nekem nem jön be...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Bocsánat, L'Occitane, a korábbi illatok után csalódás, nekem nem jön be...

Hidratálók: Honey

További info az összetevőről a KM-blogon >>