L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jfran, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Bőrtípus:   Normál

Egy vidám, friss és szikrázó fejillat a neroli és a cassis illatjegyek összhangjával, megbolondítva narancsvirág-kivonat és narancsvirágvíz szívillatával.Földközi-tengeri nerolit, narancsvirág-kivonatot és narancsvirágvizet tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

promoc

2017. június 14.

Szeretem ezt az illatot, jelenleg a második üveggel használom. Nappalra tökéletes választás, viszont nem túl tartós illat, ezért kap 4 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 14.

isabelle007

2015. január 16.

Az egyik legkellemesebb meglepetésem illatok terén. Ajándékba kaptam és először nem is vettem "komolyan", azt hittem, kis kellemeske, hamar elillanó fuvallat. Örülök, hogy nem tettem a polc mélyére: a hétköznapokon tökéletes, különleges, igazi finom illat, szofisztikált, és nem jön szembe velem az utcán. A legjobban a tartóssága lepett meg: edt-hez képest szerintem nagyon jó: 5 órát simán bír rajtam. Mások is megkérdezték már, hogy mi ez a finom illat rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 16.

sminkesmas

2014. november 22.

Imádom a narancsvirág illatát. Ez egy kifinomult fajta, nem szúrós, inkább édeskés.
Különleges és unalmas is tud lenni egyszerre, így minden alkalommal más, és ezért nagyon szerethető a számomra.
Úgy a legszebb az illat, ha a hozzá tartozó tusolót és testápolót használjuk, akkor nagyon kiteljesedik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.

princessina

2014. február 17.

Nagyon fincsi illatú! :) nem túl cukros, olyan kifinomult cseresznyés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

Nagyon fincsi illatú! :) nem túl cukros, olyan kifinomult cseresznyés.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol, Citronellol, Benzyl Salicylate, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.