L'Occitane

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2019. április 17.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Kímélő gél tusfürdő könnyed textúrával. A bőrt zöld és virágos jegyekbe öltözteti.

csillabella

2019. augusztus 12.

A legtöbb "friss" illatú tusfürdő nekem túl citromos, néha már wc frissítő szagú. Na ez nem! Ez az első, amit annyira megszerettem egy minta után, hogy beruháztam rá. Sokáig érezni tusolás után a lakásban is és rajtam is az illatát, de valóban kicsit szárít, ezért a 4 csillag, de így sem bántam meg a vásárlást. Nyárra kellemes, ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

szeliger

2019. június 1.

Igencsak jól sikerült ez a Herbae család, a tusfürdő is hozza a nekem olyan nagyon tetsző friss, üde, virágos-zöld illatot. Az ismerkedő dobozt szereztem be, ezért az én tusfürdőm tubusos kiszerelésben van, de ez is nagyon szép látvány, dísze a fürdőszobának. (A doboz is gyönyörű, meg is tartottam.)
Maga a tusfürdő áttetsző, kellően folyós, megfelelően habosítható. Picit szárít, de mellette úgyis ott van a család testápolója. A bőr friss, tiszta érzetű a használata után, a fürdőben sokáig érezhető a finom illat és a bőrön is egész sokáig megmarad, még akkor is, ha a testápoló kimaradna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 1.