L'Occitane

Ár:   7190 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A jellegzetesen sűrű textúrával rendelkező intenzív arctisztító hab lágyan tiszítja meg az arcot a szennyeződésektől, a sminkmaradványoktól, legyen az akár vízálló. Reggel és este finom, hosszú masszázs formájában, nedves bőrre alkalmazva a bőr frissé és újra élettel telivé válik. Ez az új tisztítási rituálé újabb kellemes pillanatokat szerezhet önnek. Ez az organikus immortelle virágvízzel gazdagított arctisztító hab minden bőrtípusra használható.

sweetprettiness

2017. július 11.

Nekem kifejezetten tetszik ez a gyógynövényes illat és a hab állagával sincs bajom, pedig érzékeny vagyok az ilyenekre :) A bőröm kifejezetten szebb, ápoltabb volt, amikor ezt használtam, nem okozott kiütéseket.
Az összetevői viszont nem túl megnyerőek, amikor megvettem sajnos nem figyeltem rá, emiatt nem fogom újravenni. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

zahraa

2017. április 6.

Igazolom a borotvahab-hasonlatot... Nagyon kemeny habot kepez, vigyazni kell a kinyomassal, sokat enged ki.
Az illata olyan, mint a tobbi immortelle termeke, talan kicsit erosebben erezni itt, mint a termekcsalad tobbi tagjanal.
Szerettem volna szeretni, de sajnos nem hozta azt, amit elvartam, valamiert piros lett tole a borom, ami egy fel ora elteltevel javult csak... Nem tud kevesebbet, mint az olcsobb tarsai, igy elhasznalom, ami van, de nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

kfran0201

2017. január 7.

Reggel szeretem ezzel indítani a napom. Tiszta érzetet biztosít . Sminklemosásra nem a legalkalmasabb. Az illata nem a kedvencem de megszokható. A bőröm is nagyon szereti rendkívül jo hatassal volt rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

angicsku

2016. november 8.

Igazán kellemes meglepetés ez a hab, hiszen szemmel látható eredményt hozott már pár napos használat után :) csökkentek a piros, gyulladások a bőrön, s nagyon egyszerű a használata is, tiszta érzetet hagyva maga után. Képzeljetek el egy "borotvahabot", amit felvinni és lemosni is nagyon egyszerű, szinte egy mozdulat. (a hab nem folyik össze-vissza, hacsak nem keni valaki el)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

szeliger

2016. augusztus 24.

Féláron került hozzám még a tavasz végén, elcsábultam, mert azt hittem, hogy majd a nyári nagy jövés-menés során jó szolgálatot fog tenni. Bíztam abban, hogy a kiszerelése miatt könnyen szállítható, táskába dobós darab lesz és arctisztítóként is majd jól beválik. Hát nem, a fenti leírással szemben nem sok örömteli pillanatot találtam a használatában.
Tenyérbe kinyomva a hab kellően tartós, jellegzetes kesernyés, a többi immortelle-s termékhez hasonló illatú. Az arcra feltéve a hab továbbra is tartós, masszírozás közben sem tűnik el. Esti sminklemosásra teljesen alkalmatlan termék, jócskán marad még utána mit leszedni, a vízálló termékekkel való csatáját pedig említeni sem érdemes. Így aztán nem is jött velem sehova, itthon szemez velem a fürdőszoba polcról alattomosan suttogva, hogy soha nem fog elfogyni. Azért találtam neki helyet a reggeli rutinban, egy héten egyszer-kétszer rászánom magam, hogy reggel ezzel mossam le az arcomat, de akkor is megtalálta a módját, hogy hogyan törjön borsot az orrom alá. A hab szépen elmászik a fülem felé, a homlokomon a hajam felé, külön mutatvány eltüntetni.
Most már nincs mit tenni, de egyszer mégis kifogy majd a flakon, én pedig soha nem veszem majd újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.