L'Occitane

Ár:   17 500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: niki, Módosítva: 2018. szeptember 10.

Ár:   17 500 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Immortelle Night Reset Olajos Szérum használatával a bőr kipihentté, frissességtől ragyogóvá és fiatalos kinézetűvé válik.

Könnyű vízbázisú textúrájában keveredik:

• Majoranna kivonat, mely lelassítja a természetes bőröregedés folyamatát a génexpresszió aktiválásával.
  • Acmella Oleracea, mely egy természetes alternatíva a botox-szerű hatás eléréséhez, ugyanis segít ellazítani az izmokat és kisimítani a finom ráncokat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

balkri

2020. augusztus 2.

Biztos bennem van a hiba, mert csodát vártam tőle:-) Egyszóval ez egy nagyon jó szérum, csodálatos csomagolás, nagyon finom illat, reggelre a bőr valóban pihentebb, feltöltődött, hidratált. Még bizonytalan vagyok vele kapcsolatban így emiatt jelenleg 4 csillagot adok (2 heti használat) és, ha kiürül az üveg visszatérek.

2020.08.02. az üveg kiürült, a bizonytalanságom továbbra is megmaradt. Illata mesés, szépen teszi a dolgát, de a L'occitane Divin szérumja (4 kis teszter alapján) hatásosabbnak bizonyul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

babolka

2020. március 6.

Két minta kipróbálása után vettem meg a teljes kiszerelést. Alapvetően szerintem nagyon jó, frissebbnek tűnik tőle az arcom. Azt tapasztalom, hogy kevés elég belőle, ha túl sokat használok, akkor megül az arcomon és reggelre ragad tőle, illetve valamiért egy ponton kipirosodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

csylvie

2019. november 15.

Ez az első szérum, aminek használata látszik az arcbőrömön. Egyszerűen tömörebb, feszesebb, kipihentebb. A 2.üveggel használom el. Írja is, hogy min 3 hét után várj változást, szóval nem értem miért értékelnek sokan minta után?
Parfümöt se értékelnék 1-2 hónap használat nélkül...kivéve, ha borzalom, vagy főnyeremény....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

Pomelo

2019. szeptember 14.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be, szégyenszemre most már csak a dekoltázsomra használom el, de nyáron még oda sem. Az arcbőrömet zsírosítja, pozitív hatást pedig egyáltalán nem tapasztaltam.
Látványnak remek, az illata is isteni, de a hatása nagy csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Látványnak remek, az illata is isteni, de a hatása nagy csalódás.

vfejes

2019. április 18.

Alapból nem vásárolok most semmit, mert lassan boltom lehetne, mondtam én. Sokáig be is tudtam tartani, ám ebből a cuccból többször kaptam mintákat. Nos, megvettek kilóra. Most volt 20% mindenre, végül mégis megvettem.

Nagyon finom, virág illatú szérum. Mégsem tolakodó az illat, én alapból szoktam kerülni, ha valami nagyon erősen illatozik. Olaj és vízpótlás keveréke, szóval én zsíros bőrre nem ajánlom. Az enyém roppant száraz, én erre még tudok krémet kenni utána. A bőröm kisimult, feltöltődött utána. Azért érzékeny szeműek ne kenjék a szemük közelébe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

Lyne

2019. március 24.

4 db mintát kaptam belőle, uh csupán ezekről tudom leírni a tapasztalataimat... nekem eszméletlen ragacsos volt felkenés után az arcom, ami később sem szűnt..ráadásul reggelre tele lettem apró kis pattanásokkal!!! Ezek után a maradékot lepasszoltam Édesanyámnak, hátha neki beválik.. elhasználta és annyit mondott, hogy azon kívül, hogy neki is ragacsos lett a bőre felkenés után, semmit nem tapasztalt. Lehet, hogy hosszabb távon neki használna valamit, de ennyiért nem kockáztatom meg, hogy hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

Andy88

2018. október 11.

Még csak néhányszor használtam, de eddig nem vettem észre semmi különösen nagy hatást az arcbőrömön.
Tesztelni fogom hosszútávon is, hátha láthatóbb lesz a hatása.
Az elsődleges véleményem az, hogy gyorsan beszívódik, nem irritálja a bőrömet, és az olajcseppek puhává varázsolják a bőrt.
Valószínű, hogy az érettebb bőrön gyorsabban látszik a szérum hatása. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Tesztelni fogom hosszútávon is, hátha láthatóbb lesz a hatása.
Valószínű, hogy az érettebb bőrön gyorsabban látszik a szérum hatása. :)

szeliger

2018. szeptember 9.

Természetesen nem akkora csodaszer, mint amekkora a felhajtás körülötte. Az is lehet, hogy inkább a fiatabb korosztály szérumolaja, az idősebb bőrön kevésbé tud segíteni, mondom ezt úgy, hogy nem igazán régóta használom.
A csomagolás L'Occitane-hoz méltóan dicséretes. Jól kézreáll az üveg, jó ránézni, a pumpás megoldás praktikus. Ha magában használom, akkor igen sokat igényel belőle a bőröm, csak szívná be és szívná, nekem kevés a hidratáló, feszesítő hatása, reggelre húzódós. Nem véletlen, hogy másik szérum illetve krém utáni használatot javasol a gyártó maga is. Így viszont nem nagyon érzékelni, hogy a hatás átütő lenne, plusz egy lépés az esti rutinban. Szó se róla, én is szívesen használom, mert ez tipikusan az a termék, amire Apolka egyszer azt mondta valahogy így "a nyugati szépségápolásban a nők úgy vesznek kozmetikumot, mint csokit, legyen ránézésre szép, illatos" (bocs, ha nem pontosan idézem). Szóval ez az én delikát csokim, elbíbelődök vele, magáért a kencézés élményéért, de a Divine olaját - ami persze szintén csoki a fenti értelemben - az érettebb, szárazabb bőrön értelmesebb befektetésnek tartom.
A magyarországi reklámkampányától pedig kiráz a hideg, ha még sokáig csinálják, én is a szokásos reakciómmal válaszolok: egy darabig leveszem a L'Occitane-t a listámról. (Jól megfenyegettem a céget, igaz? 😊)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

cicusadikusz

2018. szeptember 8.

Ez a szérum valami CSODA!!!! Reggelre pihe puha, feltöltött, kisimult bababőr! Amióta használom nem félek, hogy reggel a fáradt arcbőröm köszön vissza a tükörben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Butylene Glycol

A Spilanthes acmella, magyar nevén iskolavirág vagy ábécéfű kivonata. A Truthanaging azt írja, hogy az összetevőt a botox természetes alternnatívájnak tartják, mivel helyileg alkalmazva oldja az izomfeszültséget, ezáltal simítja a ráncokat.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak