L'Occitane

Ár:   11 200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timitami, az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2018. november 1.

Ár:   11 200 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéden bánik el a szennyeződésekkel és a smink maradványaival. Ez a gazdag krém sűrű habbá változik vízzel keveredve, így a bőrt nem szárítja ki. Immortelle esszenciális olajjal van gazdagítva, mely antioxidáns és E-vitamin tartalmáról ismert. Segítségével a bőrt ragyogóan tisztává, üdévé és ragyogóvá varázsolja. Korzikai immortelle esszenciális olajjal készült. Gyengéden, ám hatékonyan tisztít, revitalizálja a bőrt.

Sisso

2020. január 23.

Esténként hasznalom Foreos arctisztitashoz. Termekmintakent probaltam először es beleszerettem először az illata miatt🙂 már jó ideje hasznalom, elégedett vagyok vele, kellőképpen habzik, könnyű lemosni, nem szárít. Szembe jutva viszont nagyon csip! A szennyeződéseket tökéletesen eltavolitja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

anetta.filip

2019. április 9.

Mintát kaptam belőle, egy nagyon kellemes virágos illatú, géles-habos-krémes arctisztító. Benedvesített arcra kevés kell belőle, talán borsónyi. Örömmel elhasználtam, kissé ugyan szárította a bőröm, de a szememet nem csípte. Elèggé drágának találom, és picike a mennyiség, ezért sem tervezem megvenni. Négyesre értékelnèm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Lyne

2019. április 7.

Én is mintákat kaptam belőle és az az igazság, hogy nagyon megszerettem! Nem szárította a bőröm, lemosás után selymes tapintású lett az arcom, sminklemosásra is hasznos volt, egész kevés elég volt belőle, 1 mintát 4-5 arcmosáshoz is tudtam használni és nekem az illata is tetszett! Amiért viszont nem fogom megvenni az az ára.. horror drágának tartom ezt a 125 ml-es kiszerelést... ha fele ennyi lenne, még akkor is gondolkodnék a megvételén.. az összetevőket elnézve, elképesztő, hogy ez a cég milyen irreális haszonnal dolgozik... viszont, akinek nem számít az ár és szeretne egy kíméletes, tápláló arclemosót, annak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

NovakneViki

2018. november 1.

Szülinapi kedvezménnyel szereztem be. Az első két hétben látszott, hogy nem a megszokott arctisztítót használom, de azóta ez megszokottá vált. Talán azért, mert az arctisztító a divine termékcsaládhoz tartozik, ezért többet vártam ettől a terméktől.
Szülinapi kedvezménnyel megérte, de talán még nem elég érett a bőröm a rendszeres használatához.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Timitami

2018. január 19.

Mintákat kaptam belőle, azokat használom nagy örömmel. Nem nagyon vagyok oda az immortelle termékek illatáért (hatásukat azonban szeretem), de ez a vízzel elegyedve nagyon üdítő, frissítő, van benne némi citrusosság, de alapvetően immortellés. Csak reggel használom, és nagyon szép lesz tőle a bőröm, tiszta, sima, egyenletes színű, friss. szérumot, majd krémet teszek fel, és valahogy simább a bőröm, de az a gondom, hogy mióta használom ezt az arctisztítót, délutánra enyhén fényes lesz a bőröm. Ezért nem kap tőlem 5 csillagot, és ez az egyetlen oka annak, hogy hezitálok azon, hogy beruházzak-e rá. Amúgy egy kistasakos minta minta nekem 6 arcmosáshoz volt elég, mert nem kell sok belőle, jól kenhető a kis mennyiség is. Még van egy tasakom, elhasználom, meglátom, mi lesz ezzel a fényesedés dologgal. De úgy érzem, alapvetően jót tesz a bőrnek, csak ez a fényesedés... ami nem erős, lehet , más észre se veszi.

Karácsonyra megkaptam a teljes kiszerelést, azóta használom minden reggel és ez a kifényesedés dolog el is múlt, lehet, nem is ez okozta. Kifejezetten üdítő ezzel reggel arcot mosni, és szebb is tőle a pofim. Kevés is elég belőle, úgy másfél borsónyit használok egy arcmosáshoz, szeretem bedörzsölni a bőrbe, és szép sima, kellemes tapintású lesz tőle a bőr. Nem szárít, de tisztít, szeretem. Elég drága, talán annyi jót nem tud, mint amennyit az ára miatt feltételeznénk, de egy erős négy csillag jár neki. Igaz, jobb reggeli arctiszítót még nem találtam, összehasonlítási alap az esti azrlemosóm csupán ilyen árketegóriában. Na az csodaszer, ez nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate