L'Occitane

Ár:   14 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sophie H, az összetevőket feltöltötte: Emma91, Módosítva: 2019. május 27.

Ár:   14 900 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok

A citrusfélék sugárzó frissességével megbolondított Levendula Eau de Cologne könnyedségét a fás- pézsmás alap emeli ki, és így magával ragadó illatkompozíciót alkot. Ez az élettel teli cologne a nyarat ünnepli, és magába zárja Haute-Provence fényét és napsütését.

tzs

2019. május 24.

Imádom, évek óta ezt használom, télen-nyáron! Nagyon sokáig elég, pedig nem spórolok vele. Finom illat, nem tiszta levendula, inkább levendulás, nem bonyolult, de mégis kifinomult.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

zahraa

2017. április 10.

Tiszta levendulaillat, semmi cicoma, semmi haszonlatan plusz. Elmeny szagolgatni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

Timitami

2017. február 20.

Nekem nagyon tetszett, de én a levendulát szinte mindenhogy szeretem. Számomra tartós volt az illata, semmilyen irritációt nem okozott, és 1-2 fújás elég volt belőle reggel. Nekem ezzel a napi 1-2 fújással több mint egy évig kitartott. Szívesen újravenném, ha parfümimádó lennék, de én jól megvagyok parfüm nélkül is. Ezt ajándékba kaptam, és boldogan használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 20.

Sophie H

2015. január 16.

Imádnivaló! Rajtam először erős levendula, ami gyorsan elszáll, utána citrusos, ez picit tovább megmarad de fél óra után mindkettő helyébe egy nagyon gyengéd, frissen édes természetes illat lép ami estig kitart, pedig csak testpermet.
Már nem tudom elviselni a drogériás szintetikus parfümöket, nem szeretem sem a gyümölcsös sem a virágos illatot így nagyon nehéz volt egy friss, természetes illatot találnom nappalra. De szerencsére megtaláltam Őt :)
14.400 Ft a teljes ára, ami nem kevés, viszont 300 ml, én reggel hármat szoktam fújni a szuper szórófejjel és tényleg tartós - leglábbis rajtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Geraniol
Színezékek: CI 60730, Violet 2

Színezék. Lila színű.