L'Occitane

Ár:   7690 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: albertinablogg, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2018. június 14.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

Ez a gazdag formula bőséges habot képez a fürdővízben, és az Haute-Provence-i levendula jótékony hatásait nyújtja. Bőrét puhává, tisztává és illatossá varázsolja. Egyszerűen töltsön egy kis habfürdőt a megeresztett forró csap alá, hogy stimulálja érzékeit és szellemét egyaránt. Majd engedje, hogy az illat elrepítse Provence meredek domboldalaira. A matt alumínium tároló azokat a fémpalackokat idézi meg, melyekben régen az illatesszenciákat tárolták.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Ibrigitta84

2020. augusztus 15.

Régen kaptam egy üveggel...hümmmm...krémes,lágy,az illata sem volt olyan rossz,de nem vagyok egy nagy levendula fan,illetve drága is,úgyhogy magamtól nem fogom kérni senkitől :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

despoina

2018. június 6.

Kisebb üvegben vásároltam meg (100 ml.) próba céljából. Nekem az illata nem tetszik, olyan mint egy levendulás tisztítószer. Elhasználom de nem fogom megvásárolni nagy üvegben. Jól habzik, sűrű, lágy habot ad és nem is zavaró fürdésnél. De az illata nekem túl erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

pszabina

2018. február 10.

Az első L'occitane termék, amit a testápolóval együtt kipróbáltam és teljesen meggyőzött arról, hogy érdemes ennyit áldozni egy habfürdőre - évente egyszer belefér:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

ufonyuszi

2014. október 28.

Kifejezetten jó! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 28.

Kifejezetten jó! :)

Sofia1976

2014. október 11.

Minden évben ezt kapom egy barátnőmtől. Szép ez a Provance dombjain lebukó nap beragyogja a levendula mezőt blabla....Azért ne várj egy SPA hatást tőle. Tisztít, illatozik, nem szárít. Kb 6000-8000 ft ha dobozban van. A testpermet párját bátran ajánlom nekem az bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 11.

cuni.geo

2013. június 30.

valami elképesztő az illata. szerelmes hangulatba kerülök tőle :)
kis kupakkal elég egy nagy kádba, és nyakig vagyok a habokban <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

valami elképesztő az illata. szerelmes hangulatba kerülök tőle :)
kis kupakkal elég egy nagy kádba, és nyakig vagyok a habokban <3

marta.kisasszony

2013. június 10.

Update: Azért vettem, mert reméltem, hogy a sűrűsége és a mérete alapján sokáig elég lesz (2 téli szezonra terveztem) ...hát, 4 hónapig bírta, mivel ember nem volt, aki ne próbálta volna ki, aki meglátta nálunk! :D

Nagyon szeretem,valóban a Provance-i levendulamezőket idéző illata van... A kiszerelése miatt elég sokáig elég és nem kell sokat a fürdővízbe tenni, jól habzik, annak ellenére, hogy kőolajmentes (állítólag a legtöbb habfürdőben az van). Megnyugtat és utána úgy alszom, mint a bunda. A bőrön is sokáig érezhető az illata, de csak diszkréten és nem is szárít. A doboza is egyszerű és elegáns, nem túlcicomázott. Az ára miatt levonok egy csillagot, 5000 Ft egy habfürdőért egy kicsit sok, én is csak "jutalomfalatként" leptem meg magam vele. Hiányosság még szerintem, hogy angolul és franciául bővebb infó van rajta, magyarul csak egy kis matrica próbálja meggyőzni a vásárlót a termékről, így ha nem érted a szöveget, az eladókra vagy szorulva bővebb infókért a boltban (akik egyébként nagyon kedvesek!).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Parfum/Fragrance, Coumarin, Linalool
Tartósítószerek: Methylisothiazolinone

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.